Нові можливості: у столиці обговорювали інструменти залучення інвестицій у проекти Києва

Автор: Любава Лисичкіна
21:21 10.09

Важливо перетворити Київ на технологічно розвинений та комфортний для життя мегаполіс.

Нові можливості: у столиці обговорювали інструменти залучення інвестицій у проекти Києва
Як повідомляється, у столиці проходить Інвестиційний форум міста Києва, де представники різних країн обговорюють розвиток та досягнення міст, а також обмінюються досвідом у протистоянні глобальним викликам.
 
«Важливо, крок за кроком, перетворити столицю України – наш рідний Київ – на технологічно розвинений, соціально відповідальний та комфортний для життя мегаполіс. Інвестиційний форум є чудовою нагодою обмінятися позитивним досвідом та презентувати досягнення міст. Тут зібралися професіонали, які мають одну спільну мету – підвищити стандарти життя в столиці», – зазначив депутат «Європейської Солідарності» в Київраді Вадим Сторожук.
 
Сьогодні в рамках Форуму учасники зосередилися на нових можливостях інвестиційно привабливих індустрій, стрімкого урбаністичного розвитку та збереження довкілля, сталого здоров’я спільноти, а також інструментах залучення інвестицій у проекти Києва.
 
«Київ має привабливий інвестиційний потенціал. Наших ІТ-спеціалістів знають у всьому світі. Нам є що запропонувати інвесторам», – підкреслив Вадим Сторожук.
 
До слова, у Києві за рік вдвічі поменшало безробітних – які професії найбільш затребувані.

Великий Київ у Google News

підписатися