Нові ескалатори для залізничного вокзалу виготовить український завод

15:34 21.05

Ескалатори на Центральному залізничному вокзалі Києва замінять до кінця року. Новий підйомник виготовить український виробник.

Нові ескалатори для залізничного вокзалу виготовить український завод

Як повідомляє пресслужба “Укрзалізниці”, про це розповів виконувач обов’язків голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик під час інспекції вокзалу.

За його словами, найближчим часом буде підписана лізингова угода на поставку та встановлення ескалаторів для вестибюля Центрального залізничного вокзалу Києва. 

Багато років ми чуємо нарікання на постійний вихід з ладу ескалатора на столичному вокзалі, але прийшов час покласти цьому край. Ми мали довгий процес пошуку найкращого варіанту вирішення пріоритетного для нас питання – забезпечення максимальної доступності приміщень вокзалу для пасажирів, але рішення знайдене й незабаром буде втілене», – наголосив керівник.

За словами Івана Юрика, при відборі спеціальна лізингова комісія “Укрзалізниці” керувалася низкою критеріїв: ціна, обслуговування, дизайн та енергоефективність. Найкращий проект та найвигідніші умови запропонував вітчизняний виробник — Крюківський вагонобудівний завод.

Замість підйомників, призначених для торгових центрів, що зараз експлуатуються на вокзалі, КВСЗ облаштує так звані тяжкі ескалатори – вони значно більш зносостійкі та можуть витримувати великі навантаження. Вартість складе близько 10 млн грн.

загрузка...

Тож вже цього року питанні заміни ескалаторів на Центральному вокзалі буде поставлено крапку”, – резюмував очільник “Укрзалізниці”.

Читайте також: Відновлення приміського залізничного сполучення під загрозою – “Укрзалізниця”

Нагадаємо, оновлений залізничний вокзал готується до відновлення перевезень.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...