Нове шкільне меню від Клопотенка. Страви вже скуштували Зеленська та Ляшко (ФОТО)

Автор: Марія Супрун
16:40 13.02

Український кулінар Євген Клопотенко розробив  нове чотиритижневе меню для шкіл, складене за участі дитячих дієтологів та технологів. Страви вже скуштували перша леді Олена Зеленська та санітарний лікар Віктор Ляшко.

Нове шкільне меню від Клопотенка. Страви вже скуштували Зеленська та Ляшко (ФОТО)

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook. Там близько сотні нових рецептів для сніданків, полуденків, обідів, підвечірків та вечерь. Всі ці рецепти вже скомбіновані в повноцінні прийоми їжі.

За його словами, тепер школам не треба буде самим складати меню, адже у них будуть готові технічні картки. Клопотенко впевнений, що це полегшить роботу працівникам шкільних їдалень, а також стане гарантією, що діти будуть отримувати їжу, яка добре поєднується між собою та є різноманітною.

Дегустація меню вже відбулася. Для цього запросили дітей скуштувати страви. На заході також була присутня перша леді Олена Зеленська. Вона анонсувала проведення презентації меню для широкого загалу наступного місяця.

Крім того, страви скуштував головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко. Він додав, що у шкільному меню, відповідно до рекомендацій ВООЗ, обмежено добову кількість солі, цукру, борошняних та кондитерських виробів, а також виключені деякі види продукції.

Нагадаємо, у шкільні їдальні повертають “шведський стіл” і дабл-меню.

Великий Київ у Google News

підписатися