Нове обличчя старих вулиць – як змінилися Покровська та Золотоворітська (ВІДЕО)

14:46 30.05.2020

До Дня міста завершено капітальний ремонт старовинних вулиць столиць Покровської та Золотоворітської, що стали сучасними і комфортними, але водночас зберегли свій історичний шарм.

Нове обличчя старих вулиць – як змінилися Покровська та Золотоворітська (ВІДЕО)

Про це повідомив у Facebook мер міста Віталій Кличко.

Він зазначив, що Київ оновлюється і гарнішає: незважаючи на обмеження і економічну ситуацію, пов’язану з пандемією, столиця не зупинила роботи на об’єктах, що запланувала відремонтувати цього року.

Зокрема, на вулиці Покровській, яку в останнє ремонтували понад 30 років тому, повністю замінили бетонну основу дороги та замість асфальту вклали масивну бруківку. Таким чином вулиці повернули її історичний вигляд.

Покровська – одна з найстаріших вулиць Києва. Перші спогади про неї датовані XV століттям. Тоді вона носила назву Гнила. А на плані міста 1803-го року позначена вже як Різдвяна”, – додав мер.

Окрім нової дороги, за його словами, на цій вулиці облаштували нові тротуари та нову дощову каналізацію. Встановили сучасне освітлення.

Мер також розповів, що вулиця Золотоворітська також стала сучасною і комфортною. Там відремонтували тротуари з урахуванням потреб людей з вадами зору, облаштували нове дорожнє покриття, велосмугу, впорядкували зону для паркування авто і передбачили місця для автомобілів людей з інвалідністю, встановили LED-освітлення.

Кличко також нагадав, що завершено капремонт на ще одній із центральних вулиць – Пушкінській. Відтепер вона є по-справжньому велодружньою. Першою в Києвi зі спеціальними велосвітлофорами та зоною очiкування велосипедистами сигналу свiтлофору.

вулиця Пушкінська, вело

Сподіваюся, дощ литиме не всі вихідні і ви зможете прогулятися вулицями нашого улюбленого міста. Насолодитися атмосферою старовинного і, разом з тим, сучасного Києва”, – додав Кличко.

Великий Київ у Google News

підписатися