Про це пише «Слідство.Інфо».
Журналісти провели розслідування та виявили, що жінка після призначення на нову посаду вона в робочий час консультує клієнтів. Зокрема, Каждан відмовилася прокоментувати журналістам своє призначення на посаду, але з задоволенням у робочий час домовилася про консультацію з гіпнозу.
“Журналістка подзвонила Юлії Каждан і намагалася записатися на сеанс гіпнозу – жінка приділила їй 12 хвилин часу з детальним поясненням своїх методів роботи та записала на консультацію. Обидві бесіди відбулися у робочий час новопризначеної керівниці Довженко-Центру”, – зазначає видання.
На Каждан зареєстровано кілька різних компаній, однак з яких товариство з обмеженою відповідальністю «Кінологічний центр «Ерсте Хунд», яке надає послуги готелю для тварин, дресирування собак і послуги зоопсихолога.
На сторінці у Instagram нова очільниця Довженко-Центру позиціонує себе фахівчинею з роботи з емоціями і обіцяє «глибинне опрацювання вашої проблеми». Вона також називає себе «кризовим психологом».
У 2005 році Юлія Каждан стала засновницею ТОВ «Юридична фірма «Каждан та партнери», що спеціалізується на діяльності у сфері бухгалтерського обліку й аудиту. У 2012 році фірму переписали на іншу людину, але у 2007–2011-му роках років фірма задекларувала виручку до 19 млн грн. Ця ж фірма фігурує у кримінальному провадженні щодо зловживання владою або службовим становищем.
Разом із сестрою Яніною Каждан Юлія стала співзасновницею ТОВ «Консалтингова компанія «Глікберг та партнери», яку вони створили у листопаді 2011 року. У 2014 році у фірми – новий власник, хоча у 2013 році фірма мала до 24 мільйонів гривень виручки.
Наразі Юлія Каждан є власницею і керівницею приватного підприємства «Джулія-К», яке заснувала у 1999 році. Компанія також спеціалізується на діяльності у сфері бухгалтерського обліку та аудиту.
І жодного натяку на кіно, адміністративні послуги чи кризовий менеджмент.
Нагадаємо, 2 листопада у Довженко-центрі призначили тимчасового нового в. о. генерального директора. Це рішення викликало обурення команди центру, яка заявила, що відбувається рейдерське захоплення Довженко-центру.
Як писав “ВК“, протистояння між Держкіно і Довженко-центром виникло ще влітку, коли Державне агентство України з питань кіно видало наказ про реорганізацію Довженко-Центру. У самому Довженко-Центрі заявили, що це рішення де-факто означає ліквідацію національного кіноархіву, який з 1994 року послідовно займається збереженням, дослідженням та популяризацією українського кіно.
Згодом у Мінкультури відреагували на рішення Держкіно, виступивши проти “ліквідації кіноспадщини”. Культурні інституції виступили категорично проти “реорганізації” Довженко-Центру. Депутати “ЄС” звернулися до Кабміну через реорганізацію Довженко-Центру.
Нагадаємо, “ВК” писав про те, що без Довженко-Центру Україна втратить місце у Міжнародній федерації кіноархівів. Також відомо, що петиція щодо Довженко-Центру зібрала необхідну кількість голосів.