У Київраді вимагають зберегти історичний фасад “Дитячого світу”

Автор: Галина Ворона
18:57 26.03

“Дитячий світ” на Дарниці хочуть модернізувати та повністю оновити фасад, перетворивши “скриньку для іграшок” на заляпаний яскраво-кольоровими прямокутниками “контейнеровоз”. Така ідея реновації найулюбленішого магазину усіх столичних дітей подобається не усім. Зокрема, депутати Київради наполягають на збереженні історичного вигляду “Дитячого світу” і навіть готові присвоїти будівлі статусу пам’ятки архітектури.

У Київраді вимагають зберегти історичний фасад “Дитячого світу”

Про це повідомляє пресслужба “Київради”.

Як зазначається, будівля “Дитячого світу” — це яскравий приклад пізнього модернізму, зі своїм унікальним фасадом, що наразі є своєрідною візитівкою Києва.

Історичний вигляд споруди планують перетворити на черговий та типовий для усіх торгівельний центр, які заполонили місто та майже нічим один від одного не відрізняються. Депутати об’єднання планують виїзну нараду до цього об’єкту. Ми наполягаємо на присвоєнні будівлі статусу пам’ятки архітектури. Ми готові аргументовано донести свою позицію власникам будівлі та запрошуємо їх до діалогу”, — зазначили у міжфракційному об’єднанні.

Читайте також: “Успішний Київ”. На засіданні Київради утворилось нове депутатське об’єднання

Нагадаємо, будівля торгового комплексу “Дитячий світ” може отримати абсолютно новий вигляд завдяки реновації. Там хочуть додати  торгові та розважальні площі та збудувати даховий паркінг на 133 авто. Не обійдеться і без “модернізації” фасаду – його планують заляпати яскраво-кольоровими прямокутниками. Експерти кажуть, що новий фасад нагадує велетенський корабель-контейнеровоз і що дітям для розвитку важливо облаштовувати простір для гри у природніх кольорах і матеріалах – без циганщини.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...