Дитячий світ на Дарниці може отримати новий вигляд. Без “циганщини” не обійшлося

Автор: Любава Лисичкіна
21:20 24.03.2021

Дитячий світ на Дарниці хочуть модернізувати: додати додаткові торгові та розважальні площі, збудувати даховий паркінг на 133 авто та оновити фасад.

Дитячий світ на Дарниці може отримати новий вигляд. Без “циганщини” не обійшлося

Про це повідомив голова  Ради з урбаністики Києва Віталій Селик.

Як пише Селик, будівля торгового комплексу може отримати абсолютно новий вигляд завдяки реновації.
“Хочуть додати  торгові та розважальні площі та збудувати даховий паркінг на 133 авто. Нічого поганого. Риночок диктує. Але найгірше, що планують «модернізувати» фасад – наляпати яскраво-кольорових прямокутників. Немов дітей тільки це і притягує”, – зауважує Селик.
І додає, що   тоді повністю буде втрачена загадковість існуючого повітряного фасаду. Адже Дитячий світ був збудований у 1987 році у стилі радянського модернізму. На думку експерта з урбаністики, ритмічний лаконічний бронзово-золотий фасад виглядає стильно, навіть для сучасної архітектури.
 
“Трохи підмарафетити, прибрати рекламу і буде здаватися, що його запроектував модний європейський архітектор пару років тому. Дитячий світ на Дарниці є яскравим унікальним представником архітектурного стиль своєї епохи. І в ідеалі має бути визнaний Пам‘яткою архітектури”, – переконаний Селик.
 
В той же час, експерт говорить, що  дітям для розвитку важливо облаштовувати простір для гри у природніх кольорах і матеріалах – без циганщини. Важливо, аби вони відчували себе на рівні з дорослими, а не в окремому кольоровому анклаві.
 
Нагадаємо, на Трухановому острові для пішоходів і велосипедистів облаштують променаду.
 

Великий Київ у Google News

підписатися