Німеччина відкрила кордони для українців

Автор: Тетяна Сененко
21:16 08.01

Із 9 січня Україна не належатиме до списку країн підвищеного ризику для Німеччини. Тепер усі старші шести років зобов’язані пред’явити негативний тест на коронавірус або сертифікат про повний курс вакцинації чи довідку про нещодавнє одужання.

Німеччина відкрила кордони для українців

Про це повідомляє DW

 Наша країна перебувала в переліку країн зони високого ризику для ФРН з 10 жовтня 2021 року. В’їзд дозволявся у разі гострої потреби або за наявності сертифікату повної вакцинації від COVID-19. При цьому перед прибуттям до Німеччини необхідно було зареєструватися на спеціальному сайті та мати при собі підтвердження реєстрації при в’їзді.

Ті, хто мали право на в’їзд у ФРН, але не були повністю щепленими проти коронавірусу, повинні були відбути десятиденний карантин. Вийти з нього можна було лише за п’ять днів після приїзду за умови негативного тесту.

Нагадаємо, обсяги пасажиропотоку в міжнародному аеропорту «Бориспіль» за 2021 рік склали 9,4 млн пасажирів. У порівнянні з докризовим 2019 роком пасажиропотік відновився на 62%. При цьому у порівнянні з 2020 роком пасажиропотік відновився на 83% або більш ніж на 4,2 млн пасажирів.

Раніше Болгарія віднесла Україну до «помаранчевої зони». До слова, раніше Німеччина посилила вимоги в’їзду для українців.

Великий Київ у Google News

підписатися