Нежитлову будівлю на Святошині перетворять на центр реабілітації

Автор: Галина Ворона
17:24 02.08

У Святошинському районі реконструюють нежитлову будівлю на вулиці Якуба Коласа, 8-А, де створять центр з надання соціальних та реабілітаційних послуг, у тому числі для дітей та молоді, а також послуг у сфері соціального захисту громадян.

Нежитлову будівлю на Святошині перетворять на центр реабілітації

Відповідне розпорядження  №1684 оприлюднила КМДА.

Замовником робіт визначено Святошинську районну в місті Києві державну адміністрацію, яка має отримати вихідні дані для проєктування, визначити генеральні проєктну та підрядну будівельну організації для виконання робіт. Також РДА доручено забезпечити у 2021-2022 роках розроблення проєктної документації, проведення її експертизи та затвердження.

Під час укладання договору підряду на виконання робіт Святошинська РДА має обов’язково передбачити умови щодо надання підрядною будівельною організацією гарантії якості виконаних робіт та встановити гарантійний строк експлуатації об’єкта реконструкції не менше ніж 10 років.

Реконструкцію будівлі заплановано здійснити у 2021-2023 роках.

Як зазначили в КМДА, наразі у Святошинському районі на вулиці Чаадаєва, 3-А працює відділення надання соціальних та реабілітаційних послуг для дітей з інвалідністю Територіального центру соціального обслуговування Святошинського району м. Києва.

Проєктна потужність цього відділення – 80 дітей. Заклад розраховано для дітей з інвалідністю віком від 3 до 18 років. У відділенні працює 7 груп денного догляду 57 дітей та 23 дитини отримують спектр послуг на короткотривалому режимі 2-3 рази на тиждень. Із 2018 року на численні звернення батьків створена група для юнаків та дівчат з інвалідністю віком від 18 років. Проте робота цього відділення повністю не задовольняє потребу в наданні соціальних послуг особам з інвалідністю, які є мешканцями Святошинського району м. Києва.

Читайте також: З дому – з персональним асистентом. Люди з інвалідністю отримають нову послугу

Нагадаємо, на Дарниці також з’явиться ще одне відділення реабілітації дітей з інвалідністю.

Великий Київ у Google News

підписатися