Скульптура Архистратига Михаїла для нового фонтану у Києві готова. Коли відкриття

14:22 12.09.2020

Виготовлення скульптури Архистратига Михаїла, що стане головним елементом нового фонтану на Володимирській гірці, завершено. Відкриття нового водограю за тиждень.

Скульптура Архистратига Михаїла для нового фонтану у Києві готова. Коли відкриття

Відео про те, як завершують роботи над скульптурою, що вінчатиме фонтан, мер Києва Віталій Кличко опублікував на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Друзі! Відвідав ливарню, де вже завершили виготовлення скульптури Архистратига Михаїла, що стане головним елементом нового фонтану на Володимирській гірці. Бронзові частини скульптури, що виливали окремо, зібрали в єдину композицію. Також на фінальній стадії роботи з будівництва чаші фонтану», – написав Віталій Кличко.

Він нагадав, що цей меценатський проект був схвалений консультативною радою з питань охорони культурної спадщини при Департаменті охорони культурної спадщини КМДА.

Відкрити новий фонтан плануємо за тиждень у верхній частині парку «Володимирська гірка» – за Михайлівським Золотоверхим собором. Фонтан зі скульптурою Архистратига Михаїла стане вже другим фонтаном із передбачених проектом реконструкції парку «Володимирська гірка». І, переконаний, буде однією з візитівок нашої столиці!» – додав мер.

Читайте також: Як створюють скульптуру архистратига Михаїла для нового фонтану (ВІДЕО) 

Раніше ми розповідали, якою буде скульптурна композиція нового фонтану: Київські пагорби, символічні історичні споруди, над якими парить покровитель Києва Архистратиг Михаїл зі щитом –  відео дивіться тут.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...