Мініатюрне місто в обіймах янгола. Яким буде новий фонтан на Володимирській гірці

15:12 04.07.2020

Київські пагорби, символічні історичні споруди, над якими парить покровитель Києва Архистратиг Михаїл зі щитом – такою буде скульптурна композиція нового фонтану на Володимирській гірці. Сама композиція поки що “пластилінова”, а вже скоро її почнуть виготовляти з бронзи – поки що скульптори узгоджують останні деталі.

Мініатюрне місто в обіймах янгола. Яким буде новий фонтан на Володимирській гірці

Як відбувається процес, розповів у Facebook мер Києва Віталій Кличко.

За його словами скульптори вже розпочали фінальний етап робіт із виготовлення скульптури Архистратига Михаїла, що стане частиною нового фонтану на Володимирській гірці. Днями створили 3D-модель скульптури зі спеціального “пластиліну” та почали її сканувати. Далі скульптуру будуть частинами виливати з бронзи та з’єднувати їх. А от основа композиції вже готова.

Мер також оприлюднив відео, на якому видно, як остаточно виглядатиме скульптурна композиція. 

За словами мера, проект був схвалений консультативною радою з питань охорони культурної спадщини при Департаменті охорони культурної спадщини КМДА.

Він підкреслив, що проект – меценатський. Його замовник – комунальне підприємство “Спецжитлофонд”. А з меценатською ініціативою долучитися до створення скульптурної композиції фонтану до міської влади звернулася компанія “Лобортас”.

Кличко нагадав, що фонтан зі скульптурою Архистратига стане вже другим фонтаном із передбачених проектом реконструкції парку “Володимирська гірка”. Перший встановили при виході з парку на пішохідно-велосипедний міст.

Архистратиг Михаїл є покровителем Києва. Переконаний, новий гарний фонтан із його скульптурою стане ще одним своєрідним оберегом нашого міста і ще одним магнітом для киян і гостей столиці”, – зазначив він.

 

Володимирська гірка, фонтан Володимирська гірка, фонтан Володимирська гірка, фонтан Володимирська гірка, фонтан Володимирська гірка, фонтан Володимирська гірка, фонтан Володимирська гірка, фонтан

Нагадаємо, новий фонтан встановлять у верхній частині парку “Володимирська гірка”, за Михайлівським Золотоверхим собором.

Великий Київ у Google News

підписатися