Невідомі пограбували храм в Іванкові. Цьому передував конфлікт з переходом до ПЦУ

Автор: Володимир Хлєбников
12:21 23.05.2022

В Іванкові на Київщині невідомі пограбували місцевий храм на суму 50 тисяч гривень. Крадіжка відбулася попри те, що споруду храму охороняли поліцейські.

Невідомі пограбували храм в Іванкові. Цьому передував конфлікт з переходом до ПЦУ
оренда квартири Київ

Про це повідомив журналіст Павло Смовж.

Крадіжці передував конфлікт із переходом храму до Православної церкви України. За словами журналіста,   передати церкву московського патріархату під юрисдикцію ПЦУ священник мирно не захотів. Саме із цим пов’язують нічне пограбування.

В Іванкові – після вчорашніх подій, коли мирно й тихо передавати церкву не захотів її настоятель Лонгін зі своїми людьми, довелось іншим способом заходити в Храм Божий… Хтось цієї ночі проник у нього і забрав церковного начиння на суму близько 50 тисяч гривень. Хоч там і була виставлена на ніч охорона з поліцейських“, – написав Смовж у себе в Facebook.

Читайте також: Подалі від москви. Храм у Ясногородці на Київщині перейшов до ПЦУ

Він уточнив, що військовослужбовці роти охорони Іванківського відділення Вишгородського райвійськкомату та поліцейські Іванківського відділення № 1 “забезпечували вночі охорону громадського порядку поза церковною територією“.

Цей факт ще раз підтверджує те, що таке нічне проникнення з «чорного ходу» в церкву є банальною крадіжкою, здійсненою за всіма традиціями злодійської практики. Адже особисті речі настоятеля Лонгіна та деякі ікони виносились звідти ним та його вірянами вдень привселюдно, тобто, легально“, – додав журналіст.

Коментарів поліції Київської області щодо інциденту наразі не надходило.

Раніше повідомлялося, що вірян і настоятелів церков московського патріархату у Бучі закликали приєднатись до ПЦУ.

Великий Київ у Google News

підписатися