Несподіване прочитання українських колядок: Київська опера зіграє “Нові мелодії Різдвяної ночі”

Автор: Володимир Хлєбников
22:21 05.01

Київська опера (Київський театр опери і балету для дітей та юнацтва) запрошує 8 та 9 січня відвідати концерт “Нові мелодії Різдвяної ночі”. Основою унікального проєкту є українські колядки, які прозвучать у несподіваному прочитанні.

Несподіване прочитання українських колядок: Київська опера зіграє “Нові мелодії Різдвяної ночі” Фото: Фото: пресслужба Київської опери

Участь у концерті візьмуть Ніна Матвієнко, Тарас Штонда, Валентин Дитюк, Дмитро Тодорюк та багато інших відомих артистів.

Наближаються Різдвяні свята, коли весь світ завмирає в очікуванні дива. Дивом, яке подарує 8 та 9 січня Київська опера, стане унікальний проєкт “Нові мелодії Різдвяної ночі”, основою якого є українські колядки. Однак це не буде традиційне виконання колядок із вертепом, козою, хустками та кожухами.

У концерті давні українські колядки, що увібрали багатовікові звичаї народу, зазвучать у несподіваному прочитанні.

Запорукою цього є оригінальне аранжування та розмаїття вокального й оркестрово-симфонічного звучання. Аранжування колядок створювали: Іван Небесний, Роман Мельник, Олексій Баженов, Євген Брага, Тимур Полянський, Артем Рощенко та інш. Режисер та автор ідеї – Петро Качанов

Народна артистка України Ніна Матвієнко. Фото: пресслужба Київської опери

У цей святковий вечір ми залучимо Вас до традицій європейських Різдвяних концертів. А оскільки ми покажемо Вам Різдво у фраках, рекомендованим дрес-кодом стануть класичні кольори вечірнього вбрання. Українці – міська нація, і ми колядуємо по-європейськи!” – зазначають творці проєкту.

Як писав “ВК”, у столиці заспівають 14 маловідомих колядок та щедрівок з Донбасу. Проєкт, що має назву «Коляда-триб’ют», відбудеться 16 січня у Національній філармонії України. 

Читайте також: Святкування за народним звичаєм: у Києві на Різдво співатимуть колядки і водитимуть Козу

Великий Київ у Google News

підписатися