Неприпустимо в умовах війни. В “ЄС” вважають, що діти та молодь мають бути охоплені національно-патріотичним вихованням

21:45 21.07

В Стратегії розвитку міста Києва до 2035 року, депутатка від “Євросолідарності” помітила дуже занижені відсотки залучення дітей та молоді до патріотичного виховання.

Неприпустимо в умовах війни. В “ЄС” вважають, що діти та молодь мають бути охоплені національно-патріотичним вихованням
Під час обговорення Стратегії розвитку столиці до 2035 року на засіданні постійної комісії з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту лідерка фракції «Європейська Солідарність» у Київській міській раді, Голова постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики, Марина Порошенко, заявила, що в умовах війни залучення 11% молоді до національно-патріотичного виховання є неприпустимим.
«Аналізуючи Стратегію розвитку міста Києва до 2035 року, я помітила дуже занижені відсотки залучення дітей та молоді до патріотичного виховання, коли на 2025 рік передбачається 7 %, на 2030 – 9%, на 2035 – 11%. Це неприпустимо в умовах війни. Діти та молодь мають бути охоплені національно-патріотичним вихованням 100%-во», – зазначила вона.
 
Марина Порошенко також наголосила, що виконавчий орган Київради має чітко визначити департамент, який буде відповідальним за реалізацію програми національно-патріотичного виховання. А постійна комісія з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту має забезпечити контроль за виконанням Стратегії.
 
«Було б логічним, якби саме Департамент освіти відповідав за впровадження програми національно-патріотичного виховання, оскільки це, в першу чергу, освітня програма. За проєктом Стратегії розвитку міста Києва до 2035 року національно-патріотичне виховання знаходиться у розділі «Розвиток столиці як культурного та туристичного центру», що не дає чіткого розуміння механізмів і способів його реалізації» – підкреслила Марина Порошенко.
 
До слова, Київ може стати лідером у впровадженні соціального супроводу під час інклюзивного навчання.
 
 
 
 
 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...