Необхідно припинити імпорт електроенергії з РФ й Білорусі

Автор: Злата Колос
14:10 19.02

Фракція “Європейська Солідарність“ підтримає євроінтеграційний законопроєкт, що дозволить припинити імпорт електроенергії з Росії та Білорусі, що значно підвищить національну енергетичну безпеку для України.

Необхідно припинити імпорт електроенергії з РФ й Білорусі

На цьому наголосила з трибуни парламенту народна депутатка від “Європейської Солідарності“ Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Вона зазначила, що після того, як євроінтеграційний законопроєкт “вичистили“ і доопрацювали, він є дійсно необхідним для того, аби Україна нарешті здійснила крок, яким зможе приєднатися і долучитися до Європейської Енергетичної системи.

А це означає підвищену безпеку, нашу національну енергетичну безпеку для України. Це означає потенційне зниження цін для наших споживачів і для нашої промисловості. Це означає нарешті закриття цього ганебного імпорту з РФ і з Білорусі, яким ми порушуємо, даємо можливість впливати на нашу політику, на нашу безпеку і на наше життя країні-агресору“, – пояснила політикиня.

Також, парламентарка зазначила, що президент Зеленський говорив, що вже в цьому десятилітті Україна приєднається до ЄС: “Мені це приблизно звучить з усіма діями монобільшості і Зеленського так, як нинішнє покоління радянських людей буде жити при комунізмі“.

Нагадаємо, фракція “ЄС“ наполягає на забороні імпорту електричної енергії з Білорусі та з РФ. 20 січня 2021 року нардеп від “ЄС“ Артур Герасимов наголосив, що з 2015 року Україна злізла з “газової голки” Газпрому і здобула цілковиту енергетичну незалежність, а тепер “є цілком обґрунтовані підозри, що нинішня енергетична криза – частина масштабного плану до відновлення прямого постачання блакитного палива з країни-агресора”.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...