На Оболоні в Києві активісти зафарбували назви Telegram-каналів, через які продають наркотики, – Олексій Шевчук

18:38 11.09.2020

У Києві активісти почали боротьбу з графіті, що рекламують Telegram-канали з продажу наркотиків. За перші три дні разом з місцевими мешканцями вони проінспектували 15 вулиць і знищили понад 100 надписів на столичній Оболоні.

На Оболоні в Києві активісти зафарбували назви Telegram-каналів, через які продають наркотики, – Олексій Шевчук

Про старт і результати триденної акції зі знищення написів адрес Telegram-каналів, які торгують наркотичними речовинами, розповів на своїй сторінці в Facebook правозахисник і громадський активіст Олексій Шевчук, пише УНІАН.

“У четвер разом з активістами “Руху змін” моя команда почала зафарбовувати написи з рекламою відповідних каналів біля шкіл, дитячих садків, спортивних майданчиків, житлових будинків і всюди, де побачить. Акція триватиме 3 дні”, – розповів Шевчук.

Шевчук пояснив, що більшість людей бачили на стінах незрозумілі написи, але не всі знають що це.

“Мабуть, все оболонці помічали незрозумілі написи на асфальті, будівлях, парканах. Якщо хто не в курсі, це не графіті і навіть не вандалізм. Це адреси telegram-каналів, де всі бажаючі, в тому числі діти і підлітки, можуть придбати наркотики. такі написи можна зустріти де завгодно, але особливого розквіту явище набуло саме на Оболоні. Цьому треба покласти край”, – написав він.

Команда Олексія Шевчука організувала такий захід разом з ГО “Рух змін”. Цю організацію заснували колишні наркозалежні, які зараз протидіють продажу наркотиків і всіма методами борються з розповсюджувачами.

 

“Вони (” Рух змін “- ред.) – активісти, які борються з наркоманією і негідниками, які залучають до неї дітей. Та справа нехитра – дитяча цікавість спрацьовує безвідмовно. А чим ці ” витівки “можуть закінчитися, ви знаєте краще за мене”, – зазначає Шевчук.

За три дні акції небайдужі проінспектували 15 вулиць і знищили понад 100 написів з адресами.

“Молодь повинна вчитися, займатися спортом, розвиватися, подорожувати, а не експериментувати з власним здоров’ям і психікою. Наркозалежні мають проходити обов’язкове лікування і реабілітацію. А ті, хто продає наркотики, особливо, неповнолітнім, – відбувати кримінальне покарання за повною програмою”, – написав Шевчук на своїй сторінці.

Перша акція тривала три дні з 9 по 11 вересня, до організаторів приєдналися і жителі Оболоні. Активісти обіцяють проводити такі заходи на регулярній основі.

Читайте також: В Києві затримали чоловіка, що продавав наркотики через інтернет

Нагадаємо,  у Києві на гарячому попався поліцейський-наркодилер

Великий Київ у Google News

підписатися