Не заступайте за обмежувальну лінію: як проїхатись у підземці і не втрапити у халепу

Автор: Галина Ворона
05:07 03.07

Метрополітен – це місце, де потрібно неухильно дотримуватись визначених правил поведінки, щоб доїхати живим і здоровим. Ігнорування їх може дорого коштувати тим, кому байдуже на будь-які правила.

Не заступайте за обмежувальну лінію: як проїхатись у підземці і не втрапити у халепу
Світлодіодне освітлення

Про які саме правила поведінки йдеться – нагадує метрополітен зв’язку із збільшенням випадків потрапляння пасажирів на колії підземки.

Найперше і найголовніше – не заступати за обмежувальну лінію та не стояти на краю платформи. Крім того, необхідно рівномірно розміщуватись на платформі та не створювати скупчення. У випадку падіння особистих речей на колію потрібно звернутися до чергового персоналу станції, а не діставати їх самостійно.

Алгоритм дій у разі падіння пасажира на колії

  • Негайно повідомте чергового працівника станції. Фахівці оперативно знімуть напругу з контактної рейки та допоможуть пасажиру піднятися на платформу.
  • Не вибирайтеся самостійно, оскільки контактна рейка перебуває під напругою.
  • При падінні на колії, під час відсутності поїзда, необхідно встати і рухатися в напрямку слідування поїзда, не назустріч.
  • Якщо пасажир впав на колії та втратив свідомість, терміново повідомте працівника станції або подайте сигнал машиністу поїзда, що прибуває.

Читайте також: У столичній підземці пропонують встановити захисні екрани, щоб убезпечити пасажирів від падіння на колії

Нагадаємо, за останні два тижні у Києві три людини потрапили під потяг метро. 28 червня 40-річна жінка впала під потяг на станції метро “Золоті ворота”. Вона загинула. 27 червня на станції метро “Університет” під потяг потрапив чоловік. На щастя, він вижив та не отримав суттєвих ушкоджень. 13 червня на станції метро “Контрактова площа” жінка потрапила під потяг і втратила руку.

Великий Київ у Google News

підписатися