Не витримали критики: молодики-“зайці” влаштували погром на “Політехнічній”

17:08 30.09

“Київпастранс” підраховує збитки після сьогоднішнього інциденту на станції “Політехнічна” Борщагівської лінії швидкісного трамваю. Кілька молодих людей спробували проїхатись у трамваї зайцем, а після зауважень вступили в суперечку з пасажирами і побили вікна на станції. Порушники встигли втекти до приїзду поліції, але їхні “портрети” зафіксували камери відеоспостереження.

Не витримали критики: молодики-“зайці” влаштували погром на “Політехнічній”

Про це повідомляє “Київпастранс”.

На станції “Політехнічна” компанія молодих людей вирішила, що 8 гривень – надто велика плата за проїзд, і спробували проїхатись у трамваї “зайцем”. Звісно, вимоги контролера вони проігнорували та почали з ним сваритися. До перепалки долучились і небайдужі пасажири, які зробили зауваження порушникам. Зав’язався інцидент, і один з пасажирів застосував газовий балончик проти порушників. Замість того, щоб покинути станцію, розлючені порушники намагались розбити скло у дверях станції. Воно виявилось міцнішим за їхнє бажання нашкодити. Приміщенням контролера і касира пощастило менше – в них вибили вікна. На місце події наші працівники викликали поліцію. До прибуття патруля компанія «гарячих голів» втекла з місця інциденту”, – розповіли транспортники.

За їхніми словами, хлопці не втечуть від відповідальності, адже камери спостереження зафільмували і їхні обличчя, і їхні дії.

За даним фактом поліція склала протокол, слідчі отримають записи з камер відеоспостереження та повне сприяння тому, щоб зловмисники понесли за своє свавілля гідне покарання.

На щастя, ніхто внаслідок цього інциденту не постраждав.

загрузка...

Доки наші спеціалісти підраховують збитки, одне можемо сказати точно: дешевше було сплатити за проїзд та не наражати на небезпеку оточуючих, не конфліктувати з законом. Ми вкотре закликаємо кожного пасажира дбайливо ставитись до комунального майна. Воно не нічиє, воно наше з вами, і його стан залежить від кожного з нас”, – додали у “Київпастрансі”.

Нагадаємо, днями вандалирозбили скло на новому пішохідному мосту по проспекту Гузара.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...