Не вибух, не змило, а отруїлися. У поліції розповіли, що трапилось на колекторі

14:36 28.10.2020

У Києві розвертається справжній детектив довкола надзвичайної події, що сталась сьогодні на Дарницькому колекторі і в результаті якої постраждали комунальники. Спочатку пішла інформація про вибух, потім рятувальники сказали, що робітників змило. Тепер поліція повідомляє, що комунальники у колекторі отруїлись.

Не вибух, не змило, а отруїлися. У поліції розповіли, що трапилось на колекторі

За попередньою інформацією столичної поліції, під час аварійно-ремонтних робіт колектору відбувся витік суміші газу, яким отруїлися 3 комунальника. Наразі їм надається медична допомога.

На місці події поліцейські проводять першочергові слідчі дії та встановлюють усі обставини події.

Подія належним чином зареєстрована у журналі єдиного обліку заяв і повідомлень Дарницького управління поліції. Проводиться перевірка за результатами якої буде надана правова кваліфікація цій події.

Зазначимо, що дані поліції дещо не співпадають з інформацією рятувальників: перші повідомляють про 3 постраждалих, другі – про 4.

Нагадаємо, сьогодні “Київводоканал” повідомив про надзвичайну ситуацію на Дарницькому колекторі, до якої нібито призвів витік газу. Рятувальники вслід відзвітували, що дістали із колектора 4 комунальників, 1 з яких госпіталізований у важкому стані. За їхніми даними, робітниківв “Київводоканалу” змило водою.

Великий Київ у Google News

підписатися