Не встигли й відкритися. В одній зі шкіл Києва навчання буде дистанційним

18:31 31.08

Через захворювання вчителів на коронавірус освітній процес у школі №240 «Соціум» з 1 вересня буде організовано у дистанційному режимі.

Не встигли й відкритися. В одній зі шкіл Києва навчання буде дистанційним

Про це повідомили у Департаменті освіти і науки КМДА.

«31 серпня надійшло повідомлення про підтвердження випадків захворювання на коронавірусну інфекцію у двох педагогічних працівників НВК № 240, які перебували у контакті з 21 працівником школи. Ще в одного педагога – ознаки гострої респіраторної інфекції та підвищена температура», – розповіли у Департаменті.

Зазначається, що День знань у цій школі планується у форматі онлайн класних годин. Онлайн навчання розпочнеться згідно з розкладом уроків 2 вересня.

Читайте такожДе в Києві жити добре: ревізія мікрорайону на Виноградарі – репортаж

Нагадаємо, навчальний рік 2020-2021 розпочнеться у тих школах, які знаходяться у зеленій, жовтій та помаранчевій зонах. Не працюватимуть школи, що знаходяться у “червоній” зоні. МОЗ презентував правила та рекомендації щодо організації навчального процесу на період карантину.

загрузка...

Усі столичні школи мали відкритися 1 вересня. Новий навчальний рік почнеться для школярів Києва у звичайному форматі, але в нових умовах.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...