“Не тобі вирішувати, кому жити”. Біля мерії протестували зоозахисники – що вимагали

18:31 03.06.2020

Сьогодні столичні зоозахисники прийшли під будівлю мерії з вимогою звільнити новопризначеного в.о. директора КП “Київська міська клініка ветеринарної медицини” Оксану Кошак, яка раніше очолювала комунальну ветклініку Львова.

“Не тобі вирішувати, кому жити”. Біля мерії протестували зоозахисники – що вимагали

Як повідомляє Наш Київ, учасники акції тримали в руках плакати з написами: “Не тобі вирішувати, кому жити”, “Ні евтаназії собак-інвалідів”, “Тварини не ресурс”, “Притулок – це не зайва розкіш” та інші. Кілька людей привели з собою собак.

Фото: Наш Киев

“Я – волонтер-опікун дворових котів. Чотири роки витратила на те, щоб стерилізувати, каструвати всіх за свій рахунок. Я прошу залишити цю безкоштовну стерилізацію для нових кішок. Вона (Оксана Кошак – ред.) написала, що я не маю права вже привести свою кішку безкоштовно стерилізувати, а потрібно чекати графік. Моя кішка на вулиці графік не почекає, вона народить, і знову будуть хворі кошенята”, – розповіла одна з учасниць акції.

Активісти висунули кілька вимог:

  • Щоб Віталій Кличко відкликав своє розпорядження про призначення Оксани Кошак в.о. директора “Київської міської клініки ветеринарної медицини”;
  • Щоб на 1 серпня 2020 року влада провела прозорий конкурс на посаду директора ветклініки.

Пізніше до активістів вийшов заступник голови КМДА Петро Пантелєєв. Він заявив, що для призначення в.о. директора ветклініки не передбачає проведення конкурсу, але конкурс на цю посаду “обов’язково буде”. Пантелєєв запросив по представнику від кожної з 14 громадських організацій, які брали участь в акції, на розмову в КМДА.

Фото: Наш Киев
Фото: Наш Киев

Нагадаємо, з січня обов’язки директора КП “Київська міська клініка ветеринарної медицини” виконувала Наталя Мазур. З 26 травня її посаду обійняла Оксана Кошак.

Раніше стало відомо, куди передадуть 96 тварин з київського цирку.

Великий Київ у Google News

підписатися