Не тільки сніг. У мерії розповіли про нову проблему в Києві

Автор: Марія Супрун
09:24 16.02

Комунальні служби столиці продовжують боротися із наслідками складних погодних умов: цілодобово задіяна спецтехніка та бригади з ручного прибирання, тонни снігу вивозять на майданчики для складування та утилізації. Але пригріло сонечко і в Києві з’явилася нова проблема – бурульки.

Не тільки сніг. У мерії розповіли про нову проблему в Києві

Про це повідомив в.о. директора Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко. За його словами, інспектори благоустрію щоденно контролюють прибирання від снігу та накрижень. Лише за вчора внесли понад 400 приписів та склали майже 50 адміністративних протоколів. 

Сьогодні опади не були потужними, на Стрітення пригріло сонечко, і ми маємо нову проблему – бурульки. Усі без винятку порушення, як неприбраний сніг чи бурульки, будуть зафіксовані та опрацьовані”, – зазначив Ткаченко.

Нагадаємо, відповідно до Правил благоустрою міста Києва балансоутримувачі зобов’язані дотримуватися відповідних технологій щодо забезпечення умов функціонування та утримання об’єктів благоустрою в належному санітарно-технічному стані, зокрема, прибирати від снігу та накрижень прилеглу на 10 м територію.

Як повідомлялося, за добу в столиці зафіксували два випадки травмування людей через падіння бурульок. В на Дорогожичах чоловік вбився на слизькому тротуарі.

Великий Київ у Google News

підписатися