Не словом, а ділом. У Києві з’являються спеціальні обмежувальні ворота проти фур

Автор: Тетяна Сененко
13:29 24.11.2021

Для того, аби врятувати столичні дороги від руйнівних наслідків проїзду великогабаритного транспорту на в’їздах у місто встановлюють спеціальні обмежуючі пристрої — ворота.

Не словом, а ділом. У Києві з’являються спеціальні обмежувальні ворота проти фур

Габаритні ворота з’явилися на перетині вулиці Бориспільської з Бориспільським шосе. Конструкція складається з підвісної балки для попередження водіїв про перевищення допустимих норм висоти автомобіля.

Відповідні дорожні знаки попереджають водіїв, що попереду — контрольні ворота.

За інформацією Департаменту транспортної інфраструктури, силами Центру організації дорожнього руху нині влаштовано фундаменти і розпочато виготовлення металевих конструкцій габаритних воріт для встановлення за адресами:

— вул. Міська — вул. Курортна;

— вул. Милославська — вул. Радосинська.

Комунальною корпорацією «Київавтодор» проводяться інженерно-вишукувальні роботи для визначення місця влаштування фундаменту на перехресті вул. Промислова — автошлях Т-1016. Замовлено конструктивні елементи габаритних воріт.

Нагадаємо, влітку  попри заборону фури деяких компаній спокійнісінько рухались дорогами та шляхами столиці при температурі +28-30 С°, хоча всі інші вантажівки, в тому числі з продуктами та товарами першої необхідності, правоохоронці зупинялись на під’їздах до Києва.

Великий Київ у Google News

підписатися