Не поспішайте клеїти оголошення на стовпах. Відтепер в столиці цілодобово працює онлайн-сервіс «Бюро знахідок»

Автор: Роксана Христич
16:29 29.05

В Києві створили сервіс, який допоможе знайти загублений паспорт чи права.

Не поспішайте клеїти оголошення на стовпах. Відтепер в столиці цілодобово працює онлайн-сервіс «Бюро знахідок» Фото: Шевченківського РДА
Світлодіодне освітлення

Щодня мільйони людей щось втрачають і щось знаходять. Найчастіше гублять   паспорт,  права телефони, ключі,  інші особисті речі, домашніх улюбленців. Але не варто засмучуватися.

Відтепер мешканці столиці можуть відшукати загублені речі через онлайн-сервіс «Бюро знахідок», яке розробила і запустила громадська організація «LuckFind».

Серсвіс дає можливість знайти то, що ви втратили досить швидко,так як ваше повідомлення оперативно через сервіс побачить велика кількість людей.

Повідомлення про втрачений річ приймаються цілодобово. Для цього потрібно розмістити  безкоштовне оголошення. 

Для того, щоб опублікувати оголошення, необхідно зареєструватися.

Покрокова інструкція:

  • Додайте оголошення про втрату (посилання),
  • Виберіть зі списку втрачену річ (паспорт, технічний паспорт, водійські права, домашня тварина, гаманець, ключі, номерний знак, картка киянина) та опишіть предмет в поле «Додаткова інформація».
  • Вкажіть дату втрати, суму винагороди (будь-яка), номер телефону, електрону пошту та ключові слова. 
  • Власнику необхідно описати втрачену річ та вказати особисті дані

На сервісі «Бюро знахідок» працює пошук. Клацніть по мапі на головній сторінці, знайдіть район втрати речі: можливо хтось уже зазначив місце її знаходження саме там. 

Отже, якщо ви знайшли те, що шукали, в одному з оголошень. Перейдіть на сторінку оголошення та відправте повідомлення його автору. Поставте йому навідні запитання про свою знахідку або опишіть то, що ви втратили. І все після цього обмінюйтесь контактами.

Засновники платформи кажуть, що  уважно відстежуватимуть, будь-які, прояви шахрайства, але все-таки просять бути уважними і до шахраїв Вони  радять не повідомляти відразу всі деталі зниклої речі, змусьте максимально повно описати предмет. Також просять ні в якому  разі не переказуєте гроші на карткові рахунки людей, які обіцяють повернути вашу річ після сплати винагороди.

У разі виникнення,будь-яких , питань, засновники платформи просять використовувати форму «Зворотний зв’язок» в нижній частині сайту.

Великий Київ у Google News

підписатися