Не подобається – не купуйте! Німецький ювелір випустив прикрасу у вигляді України без Криму

Автор: Тетяна Сененко
14:15 13.06

У Німеччині можна придбати ювелірну прикрасу у вигляді карти України, але без Криму. Виробник пояснює помилку технічними, а не політичними причинами.

Не подобається – не купуйте! Німецький ювелір випустив прикрасу у вигляді України без Криму

Про це повідомляє DW.

Залежно від розміру і матеріалу вартість кулона становить від 22,95 до 295,95 євро. Фірма виробляє схожі ювелірні вироби з обрисами багатьох інших країн світу, проте вони відповідають міжнародно визнаним кордонам цих країн.

Директор фірми-виробника Свен Вільгельм заявив, що ювелірний виріб не має жодного політичного підґрунтя. За його словами, зробити підвіску-карту, де півострів був би приєднаним до материкової частини України, просто «технічно неможливо».

На зауваження DW, що в такому вигляді карта-підвіска не відповідає міжнародно визнаним кордонам України, Вільгельм зауважив, що ті, кому цей виріб не подобається, не мусять його купувати.

«Ви можете замовити у мене також окрему підвіску з Кримом і носити їх разом», – запропонував компромісний, на його думку, варіант директор S.W.W. Schmuckwaren GmbH.

Читайте також: Рабінович “відгребе” за карту без Криму: відкрито кримінальну справу

Підвіски з Україною без Криму донедавна можна було купити не лише у фірми-виробника, але й на сайтах таких велетнів інтернет-торгівлі, як OTTO та Amazon. DW зв’язалася з обома компаніями та попросила пояснити, чому на їхніх торговельних майданчиках продається ювелірний виріб, який не зображає визнані світовою спільнотою кордони України.

Читайте також: 

Відреагували компанії на запит по-різному. Німецький концерн OTTO, який багато хто в Україні знає ще за каталогами посилкової торгівлі, миттєво вилучив підвіску зі свого сайту. За словами речника концерну Франка Зургольта, OTTO також висунув до продавця вимогу ніколи більше не продавати через сайт Оtto.de цей або схожий товар. 

Нагадаємо, раніше президент Росії Володимир Путін відреагував на ситуацію з новою формою збірної України для Євро-2020, на якій зображена карта країни з окупованим Кримом. Йому, бачте, здається це неприйнятним, бо “ігнорує волевиявлення кримчан”.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...