“Не переварюю українську”. У Києві працівниця IT-фірми потрапила в скандал (ФОТО)

Автор: Марія Супрун
12:44 16.07

У Києві працівниця IT-фірми потрапила в мовний скандал – вона обурилася введенням з сьогоднішнього дня нових норм щодо вживання української мови і назвала правила маразмом.

“Не переварюю українську”. У Києві працівниця IT-фірми потрапила в скандал (ФОТО)

Так, у соцмережі Instagram дівчина з ніком Анастасія Польських перепостила повідомлення про те, що з 16 липня української мови буде більше. А на ньому додала напис, що “це маразм, вона не переварює державну мову, бо вона звучить мерзотно”. На це звернув увагу Telegram-канал “Катарсис“.

Після розголосу вона закрила доступ до своєї сторінки, видалила пост і тепер публікує рекламні повідомлення українською мовою, але в соцмережах збереглися скріншоти її повідомлення.

«Я не люблю укр мову, тому що вона звучить мерзотно. Але я плачу податки в цю країну, на відміну від деяких. І намагаюся щось хороше зробити для своєї країни» — пише вона російською.

Після обурення користувачів, Польських видалила пост та почала постити рекламні оголошення українською мовою. У відповідь на запитання користувачів відповіла лише «Спасибі за піар».

Дівчина начебто працює в компанії, яке розробляє програмне забезпечення — AllStarsIT, там пообіцяли розібратися в ситуації.

«Ми обов’язково розберемось з цією ситуацією. Дані погляди наша компанія ні в якому разі не підтримує» — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, в Україні діють нові норми закону про мову: що зміниться в сфері кіно, культури, туризму.

Читайте також: Скандал з відібраним у дівчинки iPhone – тепер блогер заявив про піар-хід (ВІДЕО)

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...