Скандал з відібраним у дівчинки iPhone – тепер блогер заявив про піар-хід (ВІДЕО)

Автор: Марія Супрун
20:30 24.06

Український блогер-мільйоник Олександр Волошин, який днями втрапив у скандал з подарованим та відібраним у дівчинки iPhone, а тоді заявив, що його підставили, зробив нову заяву. За його словами все це від початку до кінця був продуманий ним піар-хід.

Скандал з відібраним у дівчинки iPhone – тепер блогер заявив про піар-хід (ВІДЕО)

Відповідне відеозвернення блогер опублікував в YouTube.

Спочатку блогер вибачається перед своєю аудиторією, батьками та мамою з дівчинкою, потім розбиває тарілку і розповідає деталі інциденту.

За словами блогера, він вирішив масштабно “прошуміти” у всіх ЗМІ України, але не витративши на це ніяких коштів. Тому нібито сам придумав ідею відео, на якому дарує дівчинці iPhone, а потім забирає його зі скандалом.

Проте, телефон блогер дійсно подарував, а після домовився з мамою та дівчинкою, аби вони допомогли розіграти таку сцену. Зрештою дівчинка, за словами блогера, таки отримала свій подарунок.

Також Волошин розповів, що про цей інцидент написали майже всі ЗМІ України та Росії. Також відео опублікували багато інших блогерів у всіх соцмережах. Завдяки такому пранк-піару він зекономив на рекламі по його оцінкам 250 тисяч доларів. А наприкінці відео сідає в автомобіль Porsche.

Нагадаємо, блогер-мільйонник для відео подарував дитині телефон, а потім грубо його відібрав. Згодом, він заявив, що мама з дитиною на відео — актори, а його нібито підставив власний друг.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...