Не на ремонт, а назавжди. На Бессарабці закрили культовий винний бар

Автор: Тетяна Сененко
23:48 03.06

Спікізі-бар «Бальтазар», розташований в підвалі Бессарабського ринку, закрився назавжди. У закладі навіть провели прощальну вечірку.

Не на ремонт, а назавжди. На Бессарабці закрили культовий винний бар

Про це повідомили на Instagram-сторінці бару «Бальтазар».

У закладі не пояснили причини закриття. Однак вже 30 травня на сайті OLX з’явилося оголошення про продаж готового ресторанного бізнесу в центрі Києва. Посилання на оголошення була також опубліковано в шапці Instagram-профілю бару.

Виходячи з оголошення, біля бару залишився договір оренди приміщення площею 167,8 кв.м до 2028 року і ліцензія. Також заклад залишає  обладнання бару, кухні, дизайнерські меблі, сантехніку, освітлення, декор та посуд. Вартість бару оцінили в 4,675 млн грн.

Бар «Бальтазар» почав працювати ще влітку 2019 року. Заклад спеціалізувалося на вині. Але визнання принесла публікація в відомому журналі Dezeen – видання назвало «Бальтазар» «баром кольору винної пробки під київським ринком».

Читайте також: Пошесть на ресторани: у Києві горів третій за тиждень заклад

Нагадаємо, раніше ми писали, що ресторан «Вавілон» у Будинку кіно на вулиці Саксаганського переживає не найкращі часи і закривається на невизначений термін. Цей заклад був одним із небагатьох, які зберегли радянський інтер’єр. Його закриття багатьма сприймається як тривожний дзвіночок на тлі чуток про можливий продаж самого Будинку кіно.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...