Не Маламан єдиною! Tik Tok блогер Данило Гайдамаха про “любов” до Росії та україномовну аудиторію

22:08 21.01

Український 20-річний TikTok-блогер Данило Гайдамаха (chornobrovyi) наголосив, що його ровесники бачать абсолютну абсурдність у поведінці блогерки Таїсії Онацької/Маламан (di.rubens).

Не Маламан єдиною! Tik Tok блогер Данило Гайдамаха про “любов” до Росії та україномовну аудиторію

Про це він сказав у прямому ефірі телеканалу NTA.

Популярний блогер, відомий під ніком Чорнобровий, не може осягнути, як можна жити в Києві, а любити й обирати Росію – країну, яка веде війну на території України.

“Мої ровесники бачать абсолютний абсурд: ти живеш в України, ти обираєш Росію. Ну ти нещасна, що я можу сказати. Жаль. Бажаю всього найкращого у країні, яку ти обираєш. І дійсно, живи там собі щасливо. Нащо тут дратувати людей? Ти розумієш, що зараз у країні, у якій війна з Росією, ти обираєш Росію?! І ще публічно про це говориш“, – наголосив Гайдамаха. 

Чорнобровий побажав українським блогерам мати власну гідність, розвиватися й підтримувати одне одного.  

“ Майте україномовну 100-відсотково аудиторію. До вас будь-який роботодавець захоче прийти, щоб їй пропонувати свій продукт. Якщо ви обираєте російську мову – ви нікому не потрібні“, – додав блогер.

До речі, у соціальній мережі TikTok Данило Гайдамаха   вже зібрав більше ніж стотисячну аудиторію. Він публікує короткі відео про правила української мови та поради щодо переходу з російської на українську.

Нагадаємо, 20-річна киянка Таїсія Онацька/Маламан зняла та розмістила відео у Tik Tok, де на алеї Небесної Сотні тричі назвала РФ улюбленою країною. Офіцер ЗСУ Анатолій Штефан зазначив, що подібні відеоролики дискредитують кожного українського воїна та ЗСУ. Відео викликало бурхливе обговорення у соціальних мережах та ЗМІ.

Штефана підтримало Міністерство оборони України та зазначили, що питання буде на особливому контролі.

Українські волонтери та народні депутати звернулися до СБУ з вимогою перевірити дії Маламан.

Великий Київ у Google News

підписатися
    загрузка...