Названим батькам дітей-сиріт допомагатиме місто. Київрада підтримала ініціативу Марини Порошенко

Автор: Любава Лисичкіна
19:44 22.04

Щороку в Києві з’являється до 95 дітей-сиріт і дітей позбавлених батьківського піклування. Київська міська рада призначила додаткове забезпечення за утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя у столиці.

Названим батькам дітей-сиріт допомагатиме місто. Київрада підтримала ініціативу Марини Порошенко
Повідомляється, що з відповідною ініціативою виступила голова постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики Марина Порошенко.
 
Вона зазначила, що окрім допомоги від держави і  міська влада також має дбати про патронатних вихователів і забезпечити для них додаткову соціальну гарантію . Зокрема, державою для патронатних вихователів встановлено розмір грошового забезпечення на рівні п’яти прожиткових мінімумів для працездатних осіб на місяць. 
 
За словами депутатки,   у столиці спостерігається низька  зацікавленість до надання послуг патронату.
 
«З метою заохочення і стимулювання сімей Києва взяти під патронат до себе дітей-сиріт і дітей позбавлених батьківського піклування, планується щомісячне додаткове грошове забезпечення на рівні п’яти місячних прожиткових мінімумів патронатному вихователю з міського бюджету. Тобто тепер і місто, на додаток до держави, фінансово підтримуватиме патронатних вихователів», – зазначила Марина Порошенко.
Додаткове грошове забезпечення буде здійснюватися завдяки міській цільовій програмі «Турбота. Назустріч киянам». 
 
Нагадаємо,  раніше Марина Порошенко зазначила, що Уряд повинен виділити квоти для Києва на закупівлю вакцин, і боротися за кожне життя.

 

 

 

 

Великий Київ у Google News

підписатися
    загрузка...