Вимагаємо від уряду боротись за кожне людське життя, – Марина Порошенко

Автор: Марія Супрун
15:09 08.04

Щоранку МОЗ оголошує кількість тих, хто захворів на ковід. Останнім часом це перетворюється у просто цифри для статистики. Хоча за кожним випадком – окреме людське життя. За яке потрібно боротися, а не робити вигляд, що все під контролем.

Вимагаємо від уряду боротись за кожне людське життя, – Марина Порошенко

Про це заявила лідерка “Європейської Солідарності” у Київраді, голова Постійної комісії Київради з питань охорони здоров’я та соціальної політики Марина Порошенко.

Я не хочу давати політичних оцінок хаотичним рішенням центральної влади, які призвели до нинішніх наслідків. І як результат –  кількість інфікованих зростає, лікарні переповнені важкими хворими, лікарі на межі виснаження… А необхідної кількості вакцин, для припинення стрімкого інфікування, досі немає.  Кількість виділених, зокрема, для Києва вакцин, складає 1% від необхідних 4 мільйонів. Як голова постійної комісії Київради з питань охорони здоров’я я наполягаю, що відсутність дієвих оперативних рішень суттєво погіршує ситуацію та прискорює колапс медичної системи“, – зазначила Порошенко.

За її словами, міністр охорони здоров‘я сам заявляє, що кількість ліжок з киснем в Україні досягла свого максимуму. І вкотре перекладає відповідальність на місцеву владу та депутатів місцевих рад.

Хочу нагадати, що від самого початку роботи нового складу Київради, депутати від «Європейської Солідарності» пропонували чіткі кроки, як захистити столицю України від третьої хвилі пандемії, як підготуватися до неї і які механізми задіяти. Сьогодні ми з колегами знову звертаємось до Уряду з конкретними вимогами“, – наголосила Марина Порошенко.

Серед вимог голова Постійної комісії Київради з питань охорони здоров’я та соціальної політики виокремила наступні:

  • По-перше, ми вимагаємо, щоб нам були надані  механізми прямої закупівлі вакцин у виробника.
  • По-друге. Ми вимагаємо, щоб, нарешті, всі 12 відомчих медичних установ, які знаходяться в столиці, почали лікувати хворих на ковід.
  • Крім того, ми пропонуємо механізм залучення до роботи у опорних лікарнях додаткового медичного персоналу.

Ці кроки дозволять врятувати сотні життів. І ми сподіваємося, що інші фракції Київради підтримають наші ініціативи. Також ми розуміємо, що тягар цьогорічного локдауну є ще важчим, ніж тягар попередніх. І, щоб він відчувався менше, фракція «Європейської Солідарності» в Київраді сьогодні голосуватиме за фінансово-кредитну підтримку суб’єктів малого та середнього підприємництва у місті Києві. Ми звертаємося до влади: припиніть симулювати роботу і займіться своїми прямими обов’язками“, – підсумувала Порошенко.

Також вона звернулася до киян з проханням берегти себе. 

Нагадаємо, раніше Марина Порошенко зазначила, що Уряд повинен виділити квоти для Києва на закупівлю вакцин.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...