Все одно переможці: як соцмережі коментують результат Go_A на Євробаченні-2021

11:37 23.05

У суботу, 22 травня, в Роттердамі відбувся гранд-фінал міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення-2021», на якому український гурт Go_A посів пяте місце. Водночас, за результатом глядацького голосування українці були на другому місці, а пісня “Шум” стала безсумнівним хітом.

Все одно переможці: як соцмережі коментують результат Go_A на Євробаченні-2021

У соцмережах український гурт все одно вважають переможцем та пишаються виступом. Кажуть, “Україна перемогла (а #5 це однозначно перемога!) з україномовною піснею вперше за всю історію”.

“ВК” зібрав реакцію соцмереж на результат виступу Go_A на Євробаченні-2021. Так Go_A “наробив шуму” у Європі – з ночі виступ набрав майже півмільйона переглядів:

Так, п’ятий президент, лідер партії “Європейська солідарність” Петро Порошенко подякував гурту за потужну енергетику і за можливість пишатися.

“Наробили Go-A ШУМу в Європі! Дякую нашому гурту за потужну енергетику і за можливість пишатися! Для всіх українців ви все одно переможці!”, – написав Порошенко у Facebook.

Кажуть, що це було дуже достойно та пишаються, що пісня вперше була українською мовою:

Чимало користувачів і в Україні, і за кордоном зазначають, що такий низький результат від журі для України – несправедливий або й політично мотивований.

“Україна цілковито пограбована голосуванням журі”, – обурюється Марк Емлін Еванс.

Українську вокалістку вважають королевою Євробачення-2021. А королем – фронтмена групи-переможця Maneskin з Італії.

Додамо, що переможниця Євробачення-2004 Руслана вже повернулася з Роттердаму, де виступала. Вона вболівала за Україну та Францію.

Також користувачі в захваті від пісні Go-A. Нагадаємо, що за основу була взята українська гра-веснянка “Зелений шум”. Веснянка вперше була записана етнографами 1856 року.

А Катю вважають Богинею:

Тим часом, “Шум” наших Go-A опинився в топ-5 світового чарту трендових композицій на Spotify.

Самі музиканти подякували фанатам за друге місце у глядацькому голосуванні та шалену підтримку.

Якщо ви хочете більше дізнатися про вокалістку Go-A Катерину Павленко, то напередодні фіналу Євробачення вийшов документальний фільм про неї. В стрічці співачка розповідає про те, як змогла побудувати кар’єру, незважаючи на важку хворобу.

Нагадаємо, гурт Go_A з піснею «Шум» посів 5-те місце у фіналі Євробачення-2021 (364 бали: 97 балів від національного журі й 267 балів від глядачів). Переможцем пісенного конкурсу став гурт Maneskin із Італії (524 бали: 206 від журі й 318 від глядачів). 

Водночас, юрист вважає, що на такий результат українців вплинули “договірняки-корупція, які називаються “голосуванням журі”. Бо за глядацьким голосуванням – Україна на другому місці.

А тим часом, поки всі вболівали за Go-A,  Зеленський насолоджувався хітами 90-х на концерті з нагоди 50-річчя Ірини Білик, а також 30-річчя її творчої діяльності.

Великий Київ у Google News

підписатися