Наземного переходу біля “Університету” нема, адже київські активісти не отримали дозволу від поліції – КМДА 

Автор: Ольга Даниленко
20:15 16.08.2023

У КМДА зробили все можливе, аби облаштувати наземний пішохідний перехід біля станції метро “Університет”, а нема його, тому що київські активісти не виконали обіцянку й не отримали дозволу від поліції для його облаштування. 

Наземного переходу біля “Університету” нема, адже київські активісти не отримали дозволу від поліції – КМДА 

На цьому наголосив  директор департаменту транспортної інфраструктури КМДА Руслан Кандибор. 

  О ці небайдужі громадяни (київські активісти – ред.) мені обіцяли, що вирішать питання з поліцією про те, що поліція погодить схему організації дорожнього руху на метро Університет. Я зробив все, щоб там о цей наземний пішохідний перехід продублювати. Що зробив: сьогодні фундаменти під світлофори залиті, о ця огорожа висить в повітрі яку тільки візьми, розбери, замости, пониження зробили”, – розповів він в ефірі “Радіо Київ – 98 FM”. 

Кандибор обіцяє зробити наземний перехід за два дні після отримання дозволу від поліції, однак поліція чи навряд цей дозвіл надасть.

Як тільки мені дадуть схему ОДР (організація дорожнього руху – ред.) погоджену поліцією за два дні ми зможемо там його продублювати наземним пішохідним переходом. Рішення поліції ще немає, тому що поруч 200 метрів вище є наземний перехід, який зупиняє рух. І 300 метрів нижче також є наземний перехід”, – додав Кандибор. 

Читайте також: Кияни зібрали 6000 підписів за звільнення директора транспортного департаменту КМДА

Нагадаємо, у Києві до кінця 2023 року планували облаштувати наземні переходи: бульв. Тараса Шевченка (ст. м. “Університет”); вул. Олександра Довженка – вул. Молдавська; просп. Валерія Лобановського – вул. Деміївська та вул. Володимира Брожка; вул. Старобориспільська – вул. Миколи Хвильового; вул. Костянтинівська – вул. Верхній Вал; вул. Богдана Хмельницького – вул. Євгена Чикаленка; вул. Вадима Гетьмана – вул. Олекси Тихого.

Як повідомляв “ВК”, 20 червня з трибуни Київради представники київських громадських організацій вимагали від голови КМДА Віталія Кличка звільнити директора Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Руслана Кандибора.

Вони наголошували, що Кандибор вважає, що громадський транспорт лише для бідних, а людям на кріслаколесах цілком зручно робити гаки на пів кілометра.

 

Великий Київ у Google News

підписатися