Назар Холодницький звільняється з САП

12:46 21.08

Назар Холодницький, що очолював Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру з 2015 року, звільнився з посади.

Назар Холодницький звільняється з САП

Про це він повідомив у Facebook і додав фото наказу про звільнення, що вже підписаний головним прокурором Іриною Венедіктовою.

Виходячи з документу, Холодницький звільняється за власним бажанням.

Наказую звільнити Холодницького Назара Івановича з посади заступника генерального прокурора – керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та органів прокуратури з 21 серпня у зв’язку з поданням заяви на звільнення за власним бажанням “, – говориться в наказі.

У своєму пості Холодницький зазначає, що не хотів та не став для колективу тим, хто ретранслює вказівки “зверху” переслідувати “поганих хлопців” та захищати тих “кого потрібно”.

Також він натякає на проблеми взаємодії з центральним офісом Генпрокуратури і на тиск, що чиниться на САП..

“За час моєї каденції змінилося чотири генеральні прокурори, кожен з яких в свій власний спосіб хотів створити режим підзвітності САП. У кожному разі це починалося з невиконання нами (САП) тих чи інших вказівок, іноді агресією і певними непорозуміннями. Після чого кожен раз, в кінці кінців, приходило розуміння, що САП є самостійним і непідконтрольним органом, ми знаходили порозуміння “, – додав він.

За даними “Української правди”, Холодницький не просто звільняється з САП, а взагалі йде з прокуратури.

Нагадаємо, термін повноважень Холодницького на посаді керівника САП спливає 30 листопада. У червні генпрокурор Ірина Венедиктова розпорядилася провести службове розслідування проти Холодницького.

Довідково. Спеціалізована антикорупційна прокуратура створена у 2015 році. Це самостійний структурний підрозділ Генпрокуратури України, який повинен здійснювати нагляд за додержанням законів під час проведення оперативно-розшукової діяльності досудового розслідування Національним антикорупційним бюро України; підтримувати держобвинувачення у відповідних провадженнях; представляти інтереси громадянина або держави в суді у випадках, передбачених законом і пов’язаних із корупційними або пов’язаними з корупцією правопорушеннями.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...