Навчання на дивані. Молодіжний центр запрошує на безкоштовний онлайн-курс з проєктного менеджменту

Автор: Галина Ворона
14:59 07.09

Київський молодіжний центр запрошує усіх, хто обирає майбутній шлях або робить перші кроки на ньому на безкоштовний онлайн-курс “Проєктний менеджмент”. Він дозволить учасникам отримати базові знання про діяльність project-менеджерів і познайомитися з важливими нюансами професії. Отримані знання допоможуть самореалізуватись не тільки в цій сфері, а й в інших, адже вони охоплюють універсальні навички, які зараз потрібні кожній людині

Навчання на дивані. Молодіжний центр запрошує на безкоштовний онлайн-курс з проєктного менеджменту

Про це повідомляє КМДА.

Учасників курсу навчать працювати з проєктами, правильно планувати їх, оцінювати ризики і правильно будувати роботу в умовах багатозадачності.

Спікери поділяться секретами, що допоможуть підвищити навички стратегічного мислення і розширити уявлення про сферу менеджменту.

Курс складатиметься з кількох блоків:

  • Як почати? Спікерка – Христина Величко, project-manager в Inoxoft.
  • Що потрібно робити? Спікерка – Ганна Компанець, project-manager із 12-річним досвідом управління проєктами в міжнародних фінансових установах. Активна учасниця, тренерка та волонтерка PMI Ukraine Chapter та ACMP Ukraine (Асоціація професіоналів у сфері управління змінами).
  • Який напрям для розвитку варто обрати? Спікерка – Вікторія Гончарова, project-coordinator у компанії Wirex, project-manager в eTeam.

«Дуже часто молодь боїться робити перші кроки в кар’єрі через брак досвіду та знань про певну сферу. Нам здається, що це не привід відмовлятися від того, що вам подобається, тому ми і вирішили зібрати у цьому курсі важливі базові знання із проєктного менеджменту. Їх можна використати для самореалізації не тільки в цій сфері, а й в інших, адже вони охоплюють універсальні навички, які зараз потрібні кожній людині», – стверджує кураторка проєкту в Київському молодіжному центрі Яна Горбачевська.

Для участі в проєкті необхідна реєстрація.

Великий Київ у Google News

підписатися