Навчайтеся онлайн та отримайте водійське посвідчення з Green Way

19:27 26.02

Якщо в стандартній автошколі потрібно «підганяти» свій спосіб життя під запропонований розклад занять, на навчальній платформі можна самому складати зручний графік і вчитися в комфортному режимі.

Навчайтеся онлайн та отримайте водійське посвідчення з Green Way Фото: ілюстративне

Green Way – унікальна платформа, за допомогою якої можна підготуватися до іспитів для отримання водійських прав. Кожному охочому доступні навчальні онлайн курси, тести та іспити, аналогічні тим, що будуть під час складання в Сервісному центрі, оновлена інформація з фото та відеосупроводом – загалом все, для того, щоб організувати комплексну та ефективну самопідготовку.

Знання ПДР, основ надання медичної допомоги та законодавства не лише шлях до успішного отримання водійського посвідчення, а й те, що веде до безпеки на дорогах. Хіба не цього прагне кожен із нас? Звісно, зараз, у наш важкий період, навіть досвідченому водієві складно слідкувати за всіма нововведеннями в дорожньому законодавстві. Не менш складно виділити час для відвідування курсів й гроші для їх оплати. Саме тому багато тих, хто прагне швидко опанувати мистецтво водіння і знати ПДР, обирає менш витратний і вигідніший спосіб – електронний сервіс Green Way, який зібрав на одному сайті все, що може знадобитися. Розберемося, як ним користуватися, щоб отримати водійське посвідчення?

Навчання теорії на платформі Green Way

Теоретичний іспит – перше, з чим стикається кожен майбутній водій. Для самопідготовки сервіс Green Way пропонує комплексний підхід:

  • Оновлені ПДР України, з фото та змістовним відео, щоб кожен момент був наочно зрозумілий і легко «засвоївся». 
  • Підручники, присвячені водінню, наданню медичної допомоги, правовим аспектам, будові авто, штрафам та іншим напрямкам, які можуть знадобитися.
  • Всілякі курси, які є можливість пройти онлайн, у вільний час і в потрібному темпі.
  • Крім вибору курсів також можна записатися до педагога та займатися з ним за індивідуальним графіком.
  • Отримавши певні знання можна спробувати свої сили на симуляторі іспиту або тесті з 20 випадковими питаннями. Усі тести подібні до тих, що пропонуються під час іспитів у Сервісних центрах МВС
  • У разі допущення помилок – є можливість спробувати ще один сервіс Green Way – «Роботу над помилками», де відмічено всі не пройдені питання для повторного вибору. Такий варіант «запечатує» в пам’яті важливі моменти, зміцнюючи слабкі місця знань.
  • Учні, які набрали 1000 балів за внутрішньою системою, можуть «скласти» іспит онлайн на реалістичному симуляторі, щоб закріпити знання та морально підготуватися до справжнього складання.
  • Для аналізу процесу та рівня підготовки в кожного зареєстрованого користувача є детальна статистика.
  • Всі теми, тести та курси мають детальні пояснення та коментарі учнів та викладачів. Таким чином можна ще глибше зануритися в процес навчання або обговорити питання, що цікавить з іншими людьми.

Вивчення практики з сервісом Green Way

Практичний іспит – те, без чого не обійтися для отримання водійського посвідчення. Саме з цією частиною у багатьох екзаменованих виникають проблеми, адже вони потрапляють у незвичні умови, що вимагають блискавичних рішень. З розумінням важливості цього іспиту платформа пропонує детальні відеоуроки, створені професійними інструкторами з водіння, які допоможуть підготуватися онлайн. У них опрацьовуються всі маршрути, які затверджені для перевірки навичок у територіальних центрах МВС. Для підбору потрібного онлайн курсу досить вибрати місто та оплатити потрібний курс. Також є можливість записатися на навчання практики з водіння безпосередньо до інструктора.

Автошкола і Green Way – у чому різниця?

Навіть для мінімального порівняння досить зайти на сайт будь-якої автошколи та Green Way і різниця буде очевидна. Якщо в стандартній автошколі потрібно «підганяти» свій спосіб життя під запропонований розклад занять, на навчальній платформі можна самому складати зручний графік і вчитися в комфортному режимі.

Також не варто упускати прив’язку до місця. «Шкільне» навчання здебільшого орієнтоване на відвідування, а ось за допомогою сервісу можна навчатися, перебуваючи в будь-якій точці світу, використовуючи лише доступ до інтернету.

Цікавий момент із вибором педагога обіграно в сервісі. Перш ніж вибрати інструктора, ви можете прочитати про нього відгуки, побачити статистику його студентів і навіть поспілкуватися, перш ніж зробити остаточний вибір.

Важливо відзначити вартість навчання, яку в умовах сучасного життя не кожен може собі дозволити. Разом з цим Green Way пропонує безкоштовний доступ практично до всіх потрібних матеріалів, 30% навчальних тестів і деяких курсів, надаючи лише додаткові можливості за окрему плату.

Green Way – можливості для кожного

Саме в тому, що платформа Green Way підходить для кожного, полягає її унікальність. Кожен хто хоче перевірити або зміцнити свої знання в області всього, що стосується дорожнього руху може це зробити. Основний орієнтир – підготовка до складання іспитів на права, тому окрема увага тут приділяється тим, хто навчається, але і про педагогів також не забувають. Якщо ви володієте професійними навичками, представляєте автошколу, можете зареєструватися на порталі й займатися навчанням.

Якщо ви бажаєте домогтися максимальної користі від використання сервісу Green Way, краще придбати PRO-акаунт. З ним вам стають доступні абсолютно всі тести для проходження іспитів, додаткові відео, навчальні матеріали, знижки на курси, а також можливість позмагатися в майстерності з іншими користувачами. Платна підписка доступна на різний термін, від місяця до року, і можна вибрати, де будете нею користуватися, на мобільному пристрої або ПК, тож підібрати для себе найбільш вигідне рішення – не додасть труднощів.

Green Way – ваш надійний онлайн помічник

Завдяки наявності потужної підготовчої, навчальної бази, продуманості тестів і курсів, індивідуальному підходу, компетентним інструкторам, портал Green Way став популярним серед автолюбителів, перевершивши автошколи й водійські сервіси. Бажаєте здійснити свою мрію та отримати водійське посвідчення з першої спроби? Тоді приєднуйтесь до спільноти Green Way та отримайте всі необхідні знання онлайн!

 

Великий Київ у Google News

підписатися