Насильство у Ірпінській школі № 12 на контролі у міського голови та освітнього омбудсмена

Автор: Злата Колос
10:59 22.02

Жахливий інцидент в Ірпінській школі № 12, де вчитель фізкультури підбурив учнів старших класів покарати учня п’ятого класу, а вони вдарили дитину головою об підлогу, вже на контролі у міського голови м. Ірпінь Олександра Маркушина, освітній омбудсмен України Сергій Горбачов також проінформований.

Насильство у Ірпінській школі № 12 на контролі у міського голови та освітнього омбудсмена

Про це повідомив депутат Ірпінської міської ради з “Європейської Солідарності” Тимур Нагалевський на своїй сторінці у Facebook.

Депутат закликав батьків, діти яких постраждали у Ірпінській школі № 12 звертатися до нього особисто, інших депутатів міськради, а також безпосередньо до начальника управління освіти та міського голови – для офіційних розслідувань.

Ця історія вже на особистому контролі у міського голови Олександра Маркушина, профільного заступника міського голови Юлії Устич та в голови постійної депутатської комісії з гуманітарних питань Антона Головенка. Постараюсь так само поспілкуватися з ними. Про цю прикру історію, яка вже набула розголосу на всю країну, заполонила місцеві батьківські й учнівські чати, я як депутат поінформував освітнього омбудсмена“,

– повідомив він.

Нагалевський також звернув увагу на переповненість місцевої школи № 12 та звернувся до керівництва міста з пропозицією надати додатковий навчальний корпус школі для учнів молодших класів.

Зокрема, взимку в спортивному залі одночасно займаються по три-чотири класи. А в одному класі понад 30 дітей. Тому в тісноті учні різного віку можуть ненароком збити одне одного з ніг чи вдарити боляче м’ячем, абощо. Звертаюся цим постом до керівництва міста з пропозицією провести глибокий і детальний аналіз ефективності роботи, актуальності та доцільності для нашої громади т.зв. ліцею інформаційних технологій з тим, щоб у разі його неефективності (з точки зору наповнення учнями) приміщення, яке займає зазначений ліцей і яке перебуває в комунальній власності громади, передати 12-ій школі під навчальний корпус, наприклад, для початкових класів, тим самим суттєво розвантаживши приміщення основного корпусу школи“, – запропонував він.

Нагалевський додав, що найбільше у інциденті був шокований жорстокістю учнів старших класів, які, не замислюючись, здійснили насильство над учнем п’ятого класу.

Мене особисто найбільше вразила жорстокість учнів. І тих здорованів, хто піймав та розгойдував хлопчика, і тих, хто вигукував: давай-давай… І ця відсутність емпатії в дітей одне до одного в першу чергу провина не стільки педагогів, скільки нас, батьків… Бо навіть, якщо той чи інший вчитель, завуч чи директор так званої старої закваски, ще совєтської/сталінської, наказує щось робити всупереч праву, то 11-класники, які, умовно кажучи, за п’ять хвилин уже вступлять у доросле життя, можуть і мали б відповісти такому вчителю: “Ні, ми цього не будемо робити, бо це неправильно“,

– додав депутат.

Нагадаємо, 18 лютого в Ірпінській школі № 12 вчитель фізичної культури вирішив покарати дитину  адже хлопець вимкнув світло у спортзалі. Він підбурив учнів старших класів покарати учня п’ятого класу – вони почали його розгойдувати та вдарили головою об підлогу. Наразі триває службове розслідування. Вчитель фізичної культури на час службового розслідування – відсторонений від занять.

Великий Київ у Google News

підписатися
    загрузка...