Головою об підлогу – як фізрук з Ірпеня покарав п’ятикласника руками старших учнів

Автор: Злата Колос
17:50 19.02

У Ірпінській школі № 12 вчитель фізичної культури попросив учнів старших класів покарати учня п’ятого класу – вони почали його розгойдувати та вдарили головою об підлогу.

Головою об підлогу – як фізрук з Ірпеня покарав п’ятикласника руками старших учнів

Депутат Ірпінської міської ради з “Європейської Солідарності” Тимур Нагалевський вже поспілкувався з директоркою школи – створена комісія з розслідування інциденту. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook, додавши відео.

За словами депутата, інцидент стався 18 лютого, вчитель фізичної культури вирішив покарати дитину, адже хлопець вимкнув світло у спортзалі. На час службового розслідування педагога відсторонено від занять.

Потерпілий 5-класник відвідує навчання. Його батьки, зі слів директора, не мають претензій до школи, а лише до вчителя, який має понести відповідальність. P.S. Хто має додаткову інформацію, пишіть і повідомляйте. Якщо хтось знає батьків потерпілого хлопчика, надайте, будь ласка. Керівництво міста повідомлене про інцидент“, – повідомив депутат.

Також Нагалевський наголосив, що питання на контролі у його колеги у Ірпінській  міськраді – голови постійної комісії міської ради з питань освіти, науки, молоді, спорту, медицини, культури, соціального захисту населення Антона Головенка.

Нагадаємо, депутат Ірпінської міської ради з фракції “ЄС“ Нагалевський звернувся до Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби з проханням врятувати від зруйнування дитячій табір “Сокіл”, розташований у рекреаційній лісовій зоні з віковими дубами й соснами.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...