У цей період навіть люди, котрі не вважають себе метеозалежними, відчувають дратівливість, головний біль, проблеми зі сном.
20-25 травня — наступна затяжна магнітна буря. На щастя, вона буде не така сильна, як попередня.
За статистикою, на магнітні бурі так чи інакше реагують 50-70% жителів Землі. Більшість людей відзначають лише незначне нездужання, перепади настрою, проблеми зі сном. Однак для тих, хто реагує на будь-які зміни погоди, такі дні можуть представляти серйозну загрозу.
Найбільше страждатимуть люди з психічними проблемами, хронічними захворюваннями, в першу чергу — сердечники і гіпертоніки, а також метеозалежні люди.
Вважається, що магнітні бурі впливають як на судини, так і на психіку людини. І що довший такий вплив, то більш виснаженою і роздратованою стає людина.
Що робити, аби вберегтися від впливу магнітної бурі
За добу до настання магнітної бурі лікарі радять почати приймати пігулки для розрідження крові. Вони допоможуть трохи полегшити симптоми і знизити ризик утворення тромбів. (Але не приймайте жодних ліків без призначення лікаря.)
Читайте також: Не просто гроза. Завтра Київ та область битиме градом
Також допоможе здоровий раціон харчування, помірна фізична активність, водні процедури. Слід більше відпочивати, висипатися і гуляти на свіжому повітрі. Для поліпшення самопочуття у такі дні рекомендується не переїдати, щоб не збільшувати навантаження на серцево-судинну систему.
Нагадаємо, магнітна активність у квітні двічі за 25 днів наблизилась до небезпечної позначки.