Може нашкодити. У квітні по українцях ударить потужна магнітна буря

Автор: Тетяна Сененко
11:03 01.04

У квітні метеозалежних жителів Києва чекають головні болі. Магнітна активність двічі за 25 днів наблизиться до небезпечної позначки.

Може нашкодити. У квітні по українцях ударить потужна магнітна буря

Про це повідомляє Лабораторія рентгенівської астрономії Сонця.

“Будьте весь час обачні! Пам’ятайте, що у час активних магнітних бур потрібно уважно ставитися до свого стану здоров’я, захищати свій організм від сонячного впливу та робити все, щоб уникнути загострення хронічних хвороб, якщо вони у вас є”, – йдеться у повідомленні.

Від 2 квітня розпочнеться перше магнітне коливання місяця. За потужністю ця буря буде досить потужною. Вона може мати серйозний вплив на самопочуття: головний біль, неуважність, загальна слабкість. Триватиме це магнітне коливання, яке можуть відчути дуже метеочутливі люди, до 4 квітня.

8 і 9 квітня магнітосфера Землі буде порушена, проте не позначиться на самопочутті більшості. А ось на 10 квітня прогнозують сильну бурю. Наступний піковий період очікують 16 числа. 17 квітня буря піде на спад.Одна з магнітних бур буде досить тривалою та потужною, тож матиме вплив на самопочуття метеочутливих людей. Бурі варто очікувати впродовж місяця. Триватимуть магнітні бурі по кілька днів.

Найкоротша та найслабша магнітна буря буде 21 квітня. Її відчують ті, хто найбільше схильний до метеочутливості.

Медики також рекомендують зменшити у раціоні кількість нездорової їжі та алкоголю.

Нагадаємо, фахівці раніше говорили про надзвичайну інтенсивність останньої бурі в березні. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...