Наслідок пожежі в квартирі: у лікарні помер професор НаУКМА Михайло Кірсенко

Автор: Оксана Тупальська
17:09 19.09

Медикам не вдалося врятувати життя професора Києво-Могилянської академії Михайла Володимировича Кірсенка. Він більше тижня перебував у лікарні після пожежі, яка сталася в квартирі на 1 поверсі столичної 10-типовехівки на Петра Скоропадського, 33. Його дружина дослідниця історії, доцентка кафедри НаУКМА Тетяна Балабушевич загинула ще до приїзду вогнеборців.

Наслідок пожежі в квартирі: у лікарні помер професор НаУКМА Михайло Кірсенко
оренда квартири Київ

“Михайло Володимирович був засновником кафедри історії, очоливши її у 1993 році. Це невимовна втрата для кафедри, університету та всієї історичної спільноти. Світлая пам’ять!”, – повідомили на кафедрі історії НаУКМА.

Тетяна Балабушевич та її чоловік доктор історичних наук, професор НАУКМА Михайло Кірсенко займалися дослідженням історії України та Європи. Вони неодноразово отримували нагороди за досягнення в науці.

Михайло Володимирович є співзасновником Українського центру миру, конверсії та конфліктних ситуацій. Він працював в університетах та наукових інституціях Великої Британії, США, Чехії, Польщі, Франції; брав участь у конгресах і конференціях в Україні, Росії, Польщі, Швейцарії, Німеччині, Франції, Швеції, США, Канаді, Італії, Чеській Республіці, Сан-Марино, Угорщині, Болгарії, Словаччини, Греції, Румунії, Литви, Естонії, Данії, Нідерландах, Люксембурзі, Індії, Ватикані.

Висловлюємо співчуття близьким.

Нагадаємо, пожежа сталася 11 вересня. Під час виїзду на подію представники ДСНС повідомляли, що одна особа загинула, друга внаслідок сильного отруєння продуктами горіння перебуває у лікарні.

powerukraine

Великий Київ у Google News

підписатися