У Києві загинула відома дослідниця історичної географії, доцентка кафедри Києво-Могилянської академії Тетяна Балабушевич

Автор: Оксана Тупальська
14:12 11.09

Під час пожежі у столиці у власній оселі загинула Тетяна Балабушевич – доценка кафедри Києво-Могилянської академії, дослідниця історії України та Європи.

У Києві загинула відома дослідниця історичної географії, доцентка кафедри Києво-Могилянської академії Тетяна Балабушевич
оренда квартири Київ

У ДСНС повідомили, що внаслідок пожежі на 1 поверсі столичної 10-типовехівки на Петра Скоропадського, 33 загинула жінка. Згодом стало відомо що це Тетяна Балабушевич.

Чоловік науковиці професор НАУКМА Михайло Кірсенко перебуває у важкому стані в реанімації внаслідок сильного отруєння продуктами горіння.

Причину загоряння правоохоронці встановлюють.

Тетяна Балабушевич та її чоловік доктор історичних наук, професор НАУКМА Михайло Кірсенко неодноразово отримували нагороди за досягнення в науці.

powerukraine

У бібліотеці НАУКМА зберігається колекція Тетяни Балабушевич, яка налічує 773 примірники та 763 назв. Пані Тетяна досліджувала історію України та Європи, працювала над систематизацією довідкової та енциклопедичної літератури.

Михайло Володимирович є співзасновником Українського центру миру, конверсії та конфліктних ситуацій. Він працював в університетах та наукових інституціях Великої Британії, США, Чехії, Польщі, Франції; брав участь у конгресах і конференціях в Україні, Росії, Польщі, Швейцарії, Німеччині, Франції, Швеції, США, Канаді, Італії, Чеській Республіці, Сан-Марино, Угорщині, Болгарії, Словаччини, Греції, Румунії, Литви, Естонії, Данії, Нідерландах, Люксембурзі, Індії, Ватикані.

Висловлюємо співчуття близьким Тетяни Балабушевич.

Великий Київ у Google News

підписатися