“Наші діти мають зростати у безпечних і комфортних умовах” – Погребиський під час перевірки дитсадків

14:53 11.08

Депутат, заступник голови фракції “Європейська Солідарність – Київ” Олександр Погребиський перевірив стан готовності дошкільних навчальних закладів Лісового масиву до початку нового навчального року, відвідавши ДНЗ №528 та ДНЗ №102, і поспілкувався з керівниками закладів на предмет головних потреб дошкільнят і самих ДНЗ.

“Наші діти мають зростати у безпечних і комфортних умовах” – Погребиський під час перевірки дитсадків

Про це повідомляється на Facebook-сторінці “Європейська Солідарність Деснянський район”.

Я оглянув не лише кімнати, в яких безпосередньо перебувають діти, а й усі приміщення, які забезпечують функціонування закладів. Про проблемний стан деяких з них і розповідали керівники закладів. Так, проблема більшості ДНЗ столиці і, зокрема, Деснянського району – це стан пралень. Там стоять робочі пральні машини, але самі приміщення не ремонтувалися 30 років і більше, і, відповідно, знаходяться в неналежному стані, потребують ремонту“, – зазначив депутат.

Також, за словами Погребиського, серед проблем дитячих навчальних закладів – благоустрій дитячих майданчиків для прогулянок дітей. Там не вистачає тіньових зон, навісів, а також ігрових, інтерактивних активностей.

Діти мають перебувати у безпечних і комфортних умовах, які сприятимуть їх всебічному розвитку й активному дозвіллю, у тому числі – фізичній активності, адже активний, здоровий, спортивний спосіб життя – це запорука здоров’я й повноцінного розвитку наших дітей. Ми предметно поговорили з керівниками дошкільних навчальних закладів, склали переліки першочергових питань, які необхідно вирішити, і будемо працювати над виділенням бюджетних коштів на задоволення цих потреб“, – підсумував Олександр Погребиський.

Нагадаємо, на Оболоні відкрився дитсадок з критим двориком, басейном та ігровими зонами (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися