Нас накриє така хвиля, що не допоможе жодна рятівна шлюпка, – Порошенко

11:32 09.04.2020

Президент України Володимир Зеленський має прийняти стратегічне рішення в інтересах України, інакше країну чекає дефолт.

Нас накриє така хвиля, що не допоможе жодна рятівна шлюпка, – Порошенко

Про це заявив п’ятий президент України, глава політичної партії «Європейська солідарність» Петро Порошенко на своїй сторінці в Facebook.

“Настав момент істини для Зеленського. Він має прийняти рішення про неповернення «ПриватБанку» своєму колишньому бізнес-партнеру та політичному союзнику. Інакше це призведе до дефолту, що означає безробіття, гіперінфляцію, невиплату зарплат та пенсій. У влади вистачило духу на законопроект, який гарантує неповернення «ПриватБанку» його колишнім власникам, і проголосувати його у першому читанні. На жаль, забракло волі, щоби ухвалити його не лише за основу, але й в цілому, — як наполягала «Європейська Солідарність»”, – зазначив Порошенко.

За його словами, політична коаліція «За дефолт України» зареєструвала 16 332 «поправки». Окремі «слуги народу» наштампували по кілька тисяч «поправок» кожен. На їхній розгляд потрібно десь півроку засідань парламенту, не розглядаючи нічого іншого — і це під час війни та епідемії.

Читайте також: Новий підхід у житлобудуванні, за який київські архітектори отримали визнання індустрії

Порошенко також зазначив, що Коломойський прагне зірвати ухвалення закону, щоб спробувати таким чином повернути собі банк. Або здерти з держави компенсацію, яку він оцінює майже у 60 мільярдів гривень. А це означає геополітичну переорієнтацію України, бо Коломойський в інтерв’ю «Нью-Йорк таймс» прямим текстом каже, що Україна має піти по гроші до Росії, тобто — повернутися у сферу її впливу.

“Не дивно, що проти законопроекту воюють не лише десятки «слуг», але й п’ята колона. Ще кілька тижнів злочинного зволікання, і нас накриє така хвиля, що не допоможе жодна рятівна шлюпка. Тому «Європейська Солідарність» наполягає, щоб цей законопроект був першим в порядку денному найближчого позачергового засідання Ради”, – підкреслив Порошенко.

Нагадаємо, раніше Петро Порошенко зазначав, що найкращою відповіддю на російську агресію буде розвиток України.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...