Наречений попросив в борг і зник. П’ять способів перевірки репутації людини

Автор: Любава Лисичкіна
23:45 02.09

Зустрілися, за два тижні почали жити разом, йому були потрібні кошти і вона його виручила, віддавши кілька тисяч доларів. А потім він просто зник. Чи можна не потрапити у такі ситуації при знайомствах, веденні бізнесу, працевлаштуванні?

Наречений попросив в борг і зник. П’ять способів перевірки репутації людини
Про те, як не потрапити в халепу і перевірити незнайому людину, розповіли  у Школі молодого юриста. 
 
Сайт судової влади
суть: на цьому ресурсі будь-хто може дізнатись інформацію про судові справи, що розглядаються стосовно будь-якої людини в Україні, а також ознайомитись з судовими рішеннями, в яких людина має статус позивача, відповідача або третьої особи. Звичайно, у судових рішеннях персональні дані фізичних осіб приховано, проте зрозуміти про кого йде мова – достатньо просто.
 
Реєстр боржників
суть: на цьому ресурсі ми можемо дізнатись, чи є фізична особа боржником у виконавчому провадженні, дізнатись категорію стягнення (штраф за порушення правил дорожнього руху чи аліменти і т.п.).
 
Реєстр осіб, що перебувають у розшуку
суть: з інформації, розміщеної на цьому ресурсі ми можемо перевірити, чи не перебуває людина у розшуку, звичайно, якщо ми маємо її справжні дані. Якщо людина все ж перебуває у розшуку, ми дізнаємось у вчиненні якого кримінального правопорушення її підозрюють, а також який орган здійснює розслідування.
 
Реєстр юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців
суть: з реєстру ми дізнаємось чи має особа частку в підприємстві або чи зареєстрована вона фізичною особою-підприємцем. Якщо особа має відношення до будь-якої юридичної особи, ми можемо додатково перевірити таку юридичну особу на сайті Судової влади.
 
Реєстр речових прав на нерухоме майно
суть: з реєстру ми можемо дізнатись, чи зареєстровано на особу будь-яке нерухоме майно, підстави та період його набуття, а також чи накладено арешти на таке майно. Для справедливості варто відзначити, що в реєстрі може не відображатись нерухоме майно, яке було набуте до 2012 року.
 
До слова, кияни можуть визначити місця для встановлення датчиків моніторингу повітря.

Великий Київ у Google News

підписатися