Де повітря найбрудніше? Кияни можуть визначити місця для встановлення датчиків моніторингу повітря

Автор: Любава Лисичкіна
20:18 02.09

Індикативні датчики повітря будуть встановлені там, де  живуть, відпочивають, гуляють з дітьми, займаються спортом та проводять свій вільний час кияни.

Де повітря найбрудніше? Кияни можуть визначити місця для встановлення датчиків моніторингу повітря

Про це написав у Facebook начальник в Управління екології та природних ресурсів КМДА Олександр Возний.

За словами чиновника, до кінця цього року місто планує встановити додаткові 3 референтні пункти спостереження та 40 індикативних датчиків спостереження за якістю повітря.
 
Возний уточнив, що встановлення референтних станцій визначено програмою державного моніторингу у галузі охорони атмосферного повітря – агломерації міста Київ. А от  
індикативні датчики потрібно розмістити не лише поблизу джерел забруднення повітря, а і в тих місцях, де  живуть, відпочивають, гуляють з дітьми, займаються спортом та проводять свій вільний час кияни.
 
“Кияни, давайте спільно визначимо місця, де необхідно встановити 40 датчиків за моніторингом атмосферного повітря”, – запропонував управлінець.
 
Для цього слід перейти в форму за посиланням,  вибрати  район міста та вказати адресу.
 
Пропозиції прийматимуть до 18.00, 10 вересня.
 
Нагадаємо, на початку серпня був складений список вулиць з найбруднішим повітрям.
 
До слова, у Києві біля ТРЦ Ocean Plaza з’явився мурал, намальований фарбою, яка очищає повітря.  Фарба створена за технологією, яка використовує енергію світла, щоб руйнувати шкідливі забруднювачі повітря та перетворювати їх у нешкідливі речовини.
 

Великий Київ у Google News

підписатися