“Наливайку” на Заболотного демонтували. Не обійшлося без штовханини (ФОТО)

Автор: Марія Супрун
18:22 21.04

В Києві ще одна “наливайка” переїхала на штрафмайданчик. Сьогодні демонтували тимчасову споруду на вулиці Заболотного, яка не мала дозвільних документів на розміщення. Під банальною назвою “Продукти” ховався магазинчик, в якому продавали “на розлив” міцні алкогольні напої.

“Наливайку” на Заболотного демонтували. Не обійшлося без штовханини (ФОТО)

Як розповів директор “Київблагоустрою” Микола Бойко, місцеві були незадоволені таким сусідством, надсилали скарги.

Але прихильники та часті відвідувачі були проти того, що приїхали демонтажники, й зустріли комунальників досить агресивно налаштованими. Не обійшлося без блокування та штовханини.

“Дякуючи представникам патрульної поліції, які вже вкотре виїжджають на подібні демонтажі, фахівці КП “Київблагоустрій” змогли виконати заплановане — демонтували “наливайку””, – написав Бойко.

Нагадаємо, 9 квітня зранку робітники столичного благоустрою, що бореться з незаконними МАФами в столиці, прийшовши на роботу побачили жахливу картину – пошкоджену автівку, ворота та будівлю (ФОТО).

Раніше виконувач обов’язків директора КП “Київблагоустрій” поскаржився на залякування та погрози на адресу своєї сім’ї. Вранці виявив біля паркану свого будинку чотири пляшки із “коктейлями Молотова” і облиті бензином ворота.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...