“Коктейлі Молотова” під порогом. Керівник “Київблагоустрою” поскаржився на погрози сім’ї

Автор: Галина Ворона
13:04 08.04

Виконувач обов’язків директора комунального підприємства “Київблагоустрій”, одним з основних напрямків роботи якого є демонтаж незаконних МАФів у столиці, поскаржився на залякування та погрози на адресу своєї сім’ї.

“Коктейлі Молотова” під порогом. Керівник “Київблагоустрою” поскаржився на погрози сім’ї

Про це він написав на своїй Facebook-сторінці.

Чиновник розповів, що сьогодні вранці виявив неприємний сюрприз біля паркану свого будинку, де мешкає разом зі своєю сім’єю: чотири пляшки із “коктейлями Молотова” і облиті бензином ворота були облиті бензином.

В одній із пляшок — “вітальна” записка з текстом, який я вважаю прямою погрозою мені та моїй сім’ї”, – ділиться Бойко.

Він зауважує, що як керівник комунального підприємства “Київблагоустрій”, одним з основних напрямків роботи якого є демонтаж незаконних МАФів у столиці, напряму пов’язує такі погрози зі своєю професійною діяльністю.

На локаціях, де ми проводимо демонтажі, неодноразово погрожували фізичною розправою мені, як керівнику підприємства, співробітникам КП “Київблагоустрій” та нашим сім’ям. Останній такий випадок був при демонтажі тимчасових споруд на Троєщині. Тоді блокували машини, пошкодили спецтехніку підприємства, переслідували співробітників”, – додає він.

Керівник КП наголосив, що фахівці підприємства діють в рамках закону і демонтують лише тимчасові споруди, які не мають дозвільних документів на розміщення.

Хочу попередити, що ніякі погрози та залякування не подіють. Комунальне підприємство і далі буде виконувати свою роботу. Що ж до сьогоднішнього інциденту — я вже звернувся до правоохоронних органів аби вони максимально швидко провели розслідування. Адже вважаю такі дії та погрози просто неприпустимими”, – підсумував Микола Бойко.

Нагадаємо, наприкінці березня під час демонтажу МАФів на Троєщині комунальники зіштовхнулися зі спротивом невідомих осіб. Тоді були пошкоджені дві машини спецтехніки, пробито шість коліс, пошкоджено бампер, лобове скло та фари, а водію погрожували фізичною розправою. Один із підприємців навіть погрожував себе спалити (ВІДЕО).  

Великий Київ у Google News

підписатися