Найстаріші? У двох районах міста реконструюють колектори яким понад 60 і 100 років

23:37 18.01

Внаслідок тривалого часу експлуатації та дії газової корозії на колекторах періодично почали виникати аварійні ситуації. У зв’язку з цим була розпочата реконструкція для забезпечення безперебійної роботи каналізаційних трубопроводів та стабільного водовідведення.

Найстаріші? У двох районах міста реконструюють колектори яким понад 60 і 100 років

Про  деталі реконструкції каналізаційної мережі у Подільському та Шевченківському районах сьогодні  повідомив “Київводоканал”.

Реконструкція каналізаційної мережі у Подільському та Шевченківському районах розпочалася ще у вересні 2020 року.

Так по вулиці Іллінській продовжується реконструкція колектора,    збудованого в 1957 році. Це мережа на ділянці від вул. Братської до вул. Почайнинської.

Тут працівники підприємства  замінили  10 з 18 каналізаційних колодязів і проклали більше  237 м   трубопроводу (діаметр  400 мм).  Повністю реконструйованими є  36 м  трубопроводу великого розміру ( діаметр  600 мм). 

Повідмляється, що на час робіт рух транспорту частково обмежено. По вул. Іллінська і Почайнинська організовано проїзди відповідно до погодженого плану організації дорожнього руху з патрульною поліцією м. Києва. На ділянці реконструкції по вул. Почайнинська тимчасово організовано односторонній рух у бік вул. Іллінська.

У Шевченківському районі продовжується реконструкція каналізаційної мережі по провулку Несторівському на ділянці від вул. Кудрявської до Вознесенського узвозу. Цей колектор був збудований аж у 1912 році. 

З 286 м трубопроводу вже перекладено 122 м і реконструйовано 9 з 15 каналізаційних колодязів.

На цій ділянці рух транспорту також частково обмежено відповідно до погодженого плану організації дорожнього руху з патрульною поліцією м. Києва.

На обох об’єктах на час виконання робіт стоки відводяться по тимчасовій схемі, тому  реконструкція каналізаційних мереж виконується без обмеження водопостачання та водовідведення споживачів.

До слова, торік із вулиць Києва прибрали 4500 елементів благоустрою без дозвільних документів. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...