Найкращі фільми для дітей: “Чілдрен Кінофест” оголосив переможців

18:31 08.06

8-й фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків “Чілдрен Кінофест” оголосив переможців.

Найкращі фільми для дітей: “Чілдрен Кінофест” оголосив переможців

Так, гран-прі фестивалю за підсумками глядацького голосування отримала пригодницька стрічка “Полі” спільного виробництва Франції та Бельгії. 15 липня стрічка вийде в український прокат.

У межах фестивалю вп’яте відбувся Конкурс короткометражних фільмів, знятих дітьми від 7 до 14 років. Організатори отримали понад 180 заявок з усієї України, серед яких обрали 16 фіналістів.

Звання Найкращого українського дитячого фільму року та нагороду у розмірі 15000 грн. отримала робота “Мелісса” 14-річного Матвія Глазунова з міста Ізюм.

Найкращою стрічкою у категорії від 7 до 10 років стала анімація “БУЖОК і червона помада” 8-річної Єви Лисюк із Києва.

У категорії від 11 до 14 років були обрані Найкращий анімаційний фільм – “У пошуках друга” (Ірина Вертюк, 13 років, м. Миколаїв) та Найкращий ігровий фільм – “ЗУПИНИ ЦЕ!” (Аріна Горієва, 14 років, м. Дніпро). Переможці в цих категоріях отримали по 4000 грн.

Приз глядацьких симпатій, який присуджується за результатом голосування глядачів, та нагороду у розмірі 8000 грн. отримала стрічка “ЗУПИНИ ЦЕ!” (Аріна Горієва, 14 років, м. Дніпро).

Восени фільми-фіналісти можна буде переглянути на YouTube-каналі “Чілдрен Кінофесту”.

8-й Чілдрен Кінофест відбувся з 28 травня до 2 червня року в кінотеатрах 23-х міст України, а також онлайн з 28 травня до 6 червня на сайті online.childrenkinofest.com. Кінотеатральні покази відвідало майже 17 тисяч глядачів. Онлайн-програму переглянули понад 8 тисяч глядачів по всій Україні.

Нагадаємо, в Україні проходить онлайн-фестиваль європейського кіно EUFF 2021. Прем’єри світових кінофестивалів – безкоштовно для українських глядачів.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...